reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech

KASIA super imionka,imie Martynka bardzo mi się podoba i na początku jak nie wiedziałam że mam pod serduszkiem synusia to chciałam tak nazwać córeczke no ale potem pojawiła się masa innych imion :-) a jak okazało się że chłopiec to uparłam się na Kubusia,potem na Alana no ale zostało na Kubusiu a wczoraj prosze ja was przyszła mymśl "Hmm a może jednak z Kubusia zrobimy Alana albo Marcelka " :-) No ale to była tylko taka myśl,zobaczymy jak sunyś się urodzi :-) jak narazie Kubuś zostaje hie hie :-)
 
reklama
MAJKAM - ladne imionka, najbardzie podoba mi sie Daniel:-)

KASIU - Martynka tez strasznie mi sie podoba :-) , a Ada to chyba Adrianna prawda? Adrianna tez slicznie:-)
 
ale Marcelek też fajnie:-D ,

a dajecie jakieś drugie imiona swoim Maluszkom???

bo ja najpierw zakładałam,że będzie tylko Mateusz
a teraz przychodzi mi na myśl Mateusz Bruno, hihi
powiedzcie,że mi nie odbiło...

jak powiedziałam mamie to się okazało,że mój pra pradziad miał Bruno na imię:-D


 
HANA - my oczywiscie nadajemy drugie imie, u nas w rodzinie zawsze sie tak robi....:-) Najprawdopodobniej to bedzie po tacie - Marcin, czyli JAKUB MARCIN...:-)
 
dzieki anetko:) faktycznie daniel ma spore szanse:)
my jeszce nie jestesmy pewni jakie imie bedzie nosil nasz maluch na pierwsze , drugim nie wspominajac:) ale faktem jest , ze w mojej rodzinie wszyscy maja podwojne imiona , zazwyczaj nadawane po dziadkach ,
 
ratuuunkuu a ja nadal kociol w glowie....caly czas sie zastanawiam pomiedzy Łukaszkiem...Bartusiem..a osttanio tak bardzo podoba mi sie Eryk :-D no i znowu w punkcie wyjscia....
a co do drugiego imienia to pewnie damy nasz kamyk ma tez drugie po tatusiu wiec ma Kamil Piotr
a teraz nieiwem:-D nic nie wiem..mam nadzieje ze jak spojrze w oczka to odrazu
 
reklama
koral , ladnie nie znam nikogo o tym imieniu- ale brzmi tak romantycznie:)
wiki Bartus fajnie tez mmi sie podoba
u nas chyba zostanie Danielek bo niekt z naszych znajomych sie tak nie nazywa i w ogole nikogo nie znamy o tym imieniu,poza tym najbardziej nam obojgu przypadlo do gustu po miesiacach wybierania:)
 
Do góry