reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech

majkam Daniele to bardzo przystojni faceci...znam kilku i samych przystojniaczkow...;-)

a unas tak se mysle ze jak stanie na Bartusiu to bedzie Bartosz Tomasz
chcialabym chyba ze mialo wlasnie dwa imiona choc oba sa strasznie dluugie wiec ciagle mysle :-D ..a wogole to stwierdzilam ze napewno zdecyduj sie jak spojrze w oczka synka...do tego czasu to jest nasz "brojek" i tyle :-D
 
reklama
powiem tak - mój mąż ma na imię Daniel i wedlug mnie jest bardzo przystojny:-). Wiki a moj synek tez bedzie Bartosz:-)
 
hej kochane a ja znowu do was tak na chwilke bo mam ostatnio duzo zaleglosci i duzo do nadrobienia wiec czasu brakuje jak fajnie ze macie juz jakieś imiona powybierane .. bo my nie mamy .. masakra synuś w kazdej chwili moze sobie wyjsc a imienia dalej nie ma ... jak ja wam zazdroszcze ze wy macie juz powybierane mi jedynie co to tak wpadło imie Oliwier ale nikomu u mnie w rodzinie sie niestety nie podoba :( i narazie nas synuś jest bez imienia
 
wiki , lenorek dzieki, mam nadzieje ze nasz synus zasili grono przystojnych Danieli:)
mloda_mamusiu syn mojego brata nazywa sie Oliwier i jak chcemy uzyc zdrobnienia to wolamy np. Oli
mnie osobiscie bardzo sie to imie podoba ,
ale rozumiem cie -nie jest lekko wybrac imie do dziecka i wszystkim przy okazji dogodzic:)
 
WIKI, LENOREK - Bartosz bardzo ladnie, tak ma na imie brat mojego M :-)
MŁODA_MAMUSIU - a Oliwier tez bardzo mi sie podoba, tylko moj M woli takie bardziej tradycyjne imiona.....
No i jest Jakub, z czego raczej nie jest zadowolona moja tesciowa, bo ona wolala Mateusz (nad tym imieniem tez sie zastanawialismy).......ale coz wszystkim nie da sie dogodzic....a imie to w koncu nasza sprawa ;-)
 
co do Oliviera to bardzo mi sie podoba..Mateuszek ja chcialm dac ale co 2 czy 3 ma tak na imie....i moj mezulo nie chce...
anetka Jakub ładne imie ale mi osobiscie zle sie kojarzy dlatego u nas odpadlo na samym poczatku ;-)
 
ja wymyśliłam dziś w nocy że córcia to będzie: Milenka albo Madzia a synuś Michałek albo Maciuś
 
reklama
KASIRKA - Michalek fajnie - tak mysle...:-) i Milenka tez.....a Magdalena miala na imie moja byla szefowa...jesli wszystkie Magdy sa takie, to lepiej nie....:no: (nie obrazajac nikogo oczywiscie....;-) )
 
Do góry