reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona lipcowych dzidziusiów

Mi się podoba bardzo Tosia dla dziewczynki ale mąż nie chce bo mu się "pełna wersja" nie podoba ;/i 'Lilianka ale już zajęte w bliskiej rodzinie więc pozostaje mi dalej myśleć, póki co mam kilka typów:
1.Łucja
2.Kinga
3.Aleksandra
4.Zosia

Wszystkie te najmodniejsze nam się trochę znudziły bo połowa rodziny i znajomych w ostatnich latach nazywała córeczki Maja, Lenka, Amelka i Julka :)

Dla chłopca to moje najulubieńsze to narazie Franek i Staś :) to po dziadkach moim i męża :) a dalsze typy
1. Piotr
2. Damian
3. Tomek

Mam gdzieś spisane więcej ale w tej chwili te mi najbardziej pasują :)
 
reklama
U nas dla dziewczynki będzie łatwiej. Mi się podoba: Hanna, Gabriela, Ada, Pola. Mąż coś z tego wybierze na pewno. Natomiast dla chłopca to znów będzie tragedia. Mi się nic nie podoba. Małż chciałby Jan, ale Jaśków na pęczki, więc ja nie chcę. Mój faworyt Daniel, dla męża nie do przejścia. Może Łukasz? A znając życie będzie chłopiec., więc znów będziemy negocjować. Może dzięki Wam wpadnie mi coś do głowy.
 
Ja tez czuje ze bedzie chłopiec :) a chciałabym zeby miał imię po tacie czyli Robert na co moja rodzina sie bardzo cieszy gdyż byłby Polski pierwiastek :-D Natomiast gorzej z tata gdyż mu sie jego imię nie podoba :/ i mamy problem :-)
 
fajne imiona :-)
ja póki co mam kompletną pustkę w głowie... nic:-(
nawet natchnienia na wymyślanie nie mam...
 
O widzę, że Franek przoduje;) Mi też się kiedyś bardzo podobał, ale teraz zbyt popularny. Lubię mało popularne imiona, ale tradycyjne, popularność w Wawie sprawdzam ma blogu gorny.edu.pl\imiona . Nie decydujemy na razie, dopiero jak poznamy płeć, ale dla dziewczynki podoba mi się Wanda, Laura, Halina.
 
my mieliśmy w sumie obadane imiona dla dziewczynek, a z chłopcem nagle kłopot - był przemyśliwany Eryk i Iwo, ale jakoś nam się przestały tak bardzo podobać. teraz myślimy nad Ole (ale u nas mogą nie pozwolić takiego nadać, bo niby nie wskazuje na płeć) i Marcelem :)
 
Najprawdopodobniej bedziemy miec synka i chcemy dac mu na imie Maksymilian a dla dziewczynki wybrane mamy imie Julia :)
Drugie imie chcemy dac Synowi po moim zmarlym tacie, ktory byl cudownym czlowiekiem.
 
Mój faworyt dla dziewczynki to na razie nikola a dla chłopaka Mieszko
Pierw dla dziewczynki chciałam pola ale za dużo ich nagle wokół nas :D a dla chłopaka chciałam filip ale też odpada bo dwa domy dalej w kwietniu urodzi się już jeden filip :/
 
reklama
Do góry