reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych groszków :)

Miciurka, właśnie wyobrażam sobie takiego mojego slicznego Czarusia :D

Dla dziewczynki też podoba mi się Klara. I Kaja i Gaja i Maja :D i kilka innych, a żadne z nich nie podoba sie szanownemu tatusiowi [emoji44][emoji36][emoji35]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ayran- ladne imiona Ci sie podobaja, mi się jeszcze Zoja podoba ale nie wiem czy to by była Zoe w Irlandii czy jak.., no ja właśnie mam taki problem ze wole any imię było "uniwersalne" pisane tak samo w pl i ang. I tu się zaczynają u nas schody weź dopasuj do nazwiska i do nas wszystkich coś hah

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja ze wzgledu na blizniaki dwujajowe musze wymyslic wersje na : 2 chlopcow (o czym marzy moj chlop bo 3 dziewczynki w domu), 2 dziewczynki no i moze byc chlopak i dziewczynka ( dla mnie najfajniejsza opcja) , pewniak to Ania i raczej Zosia (po tesciowej ) dla chlopca Franek i Mikolaj ( a moj chlop chce dac Waldek ) ale
 
My to musimy jeszcze poważnie obgadać ;-)
Ale raczej wszystkim podoba się Cezary i Maria Antonina :-D
Mój synu twardo obstaje przy Janku i Helenie ;-)
 
no u nas długo szukaliśmy...ja chciałam Jagodę ale niestety nie pasuje do nazwiska :(
i w końcu stanęło na Julia Anna a dla chłopca Artur Dawid :)
wolałabym Arturka (pierwsze dziecko a zawsze chciałam synusia pierwszego) chociaż tatuś mówi że woli córeczke :D ale jeszcze nie wiemy co, dopiero jest 12t0d ale okaże się :D
 
no u nas długo szukaliśmy...ja chciałam Jagodę ale niestety nie pasuje do nazwiska :(
i w końcu stanęło na Julia Anna a dla chłopca Artur Dawid :)
wolałabym Arturka (pierwsze dziecko a zawsze chciałam synusia pierwszego) chociaż tatuś mówi że woli córeczke :D ale jeszcze nie wiemy co, dopiero jest 12t0d ale okaże się :D
No ja Ci powiem, że czasem nawet może nie duzo czasu zostało by sie dowiedzieć bo nam synek pokazał się już w 16tygodniu! :) Także jak bedzie dzidzia życzliwa to może już nie długo :) Ale oczywiście zawsze może się coś zmienić w między czasie bo przecież lekarz nie Bóg :D
A imię Julia zawsze mi się podobało... tylko tyle ich w rodzinie :(:( hmm
 
Ostatnia edycja:
No wizyte mam jak bedzie 13t5d więc wątpie ale w głebi duszy to zawsze nadzieja jest :D
Ja mam tylko jedną Julcie w rodzinie :) na synusia chciałam Wiktor ale teściowie maja tylko jedna wnuczke Wiktorię wiec stwierdzam ze nasz Wiktor i Wiktoria to już by była przesada :)
 
reklama
U nas chłopiec Szymon, a dziewczynka Anastazja (mi średnio pasuje), Jagoda (M jest na nie) i ostatnio Ala wymyśliła imię dla siostry Julia (i to by się w sumie nam obojgu podobało ).

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry