reklama

Imiona naszych groszków :)

Temat na forum 'Lutowe mamy 2017' rozpoczęty przez rozmaryn, 9 Lipiec 2016.

1. rozmaryn

rozmaryn Fanka BB :)

Hej dziewczyny zakładam nowy temat. Już powoli zaczynamy myśleć o imionach i jestem ciekawa jakie Wy macie pomysły...

2. Airfix

Airfix Fanka BB :)

Rozmaryn Ja na dziewczynkę mam kilka typów i z dziewczecymi imionami raczej problemów nie mam , moje typy na teraz : Emilka, Kaja, Eunika też mi się podoba bo znaczy zwycięstwo :) . A na chłopca nigdy nie mialam typów,wiec synek do 2tyg po porodzie nie miał imienia. Teraz gdzieś tam z tylu glowy był - Bartuś -mąż jest na nie, Kamil-mąż jest na nie i Mikolaj i Alex - jeszcze mąż zdania nie powiedział hehe

3. reklama
  4. majowy poranek

majowy poranek Zaciekawiona BB

U mnie też z dziewczynką mniejszy problem bo bardzo nam się podoba Zuzanna :-) mi też podoba się Helenka i Łucja ale mąż jest na nie... ale dla chłopca to już problem ale zastanawiamy się nad Frankiem... :-)

5. Ellie123

Ellie123 Fanka BB :)

Mieszkam zagranica wiec pomyslalam o imieniu Ellie, Lilly , wczesniej podobalo mi sie Emma i Mia. Z polskich imion podoba mi Laura, Julia, Amelka, Zosia.

6. Ewelka20

Ewelka20 Fanka BB :)

Tymoteusz,Gabriel,Octawian,Weronika

7. ElenkaBiz

ElenkaBiz Zaciekawiona BB

U mnie Anton i Aleksandra (Sasza), ale jestesmy z Ukrainy. Dla mnie jeszcze David jest niezle, Daniel, Derek. Dla dziewczyn - Inessa, Emma, Ashley

8. Anna25

Anna25 wrzesień2006/lipiec2012

Jeśli dziewczynka Natalia lub Nadia, jeśli chłopiec Mikołaj lub Jakub
    Będzie rodzinne głosowanie, z tym że tym razem w związku że jest nas już 4, w przeciwieństwie do dwóch pozostałych imion moich dzieci, które wybierali moja mama i starszy syn, sobie pozostawiam decydujący głos :-D

9. alola26

alola26 Zaciekawiona BB

My już mamy z mężem ustalone imiona. Dziewczynka- Małgorzata, chłopiec- Franciszek. :) Ustaliliśmy już rok temu. :p ;)

10. reklama
  11. basiatoja

basiatoja Fanka BB :)

A u nas pustka w głowie... może w między czasie coś się wymyśli. Myślę, że z dziewczynką byłoby łatwiej niż z chłopcem...

12. Ayran

Ayran Fanka BB :)

U nas ustalone już od pierwszej ciąży imię dla chłopca - Czarek ;) Dla dziewczynki mam całą listę, będziemy sie zastanawiać jak juz dowiemy się płci. :)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom

Poleć forum