reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych groszków :)

reklama
Elenaa- fajne imiona - Anastazja niestety bardzo źle mi się kojarzy i nie dała bym tak za żadne skarby świata , pewnie każdy ma jakieś imiona które źle się kojarzą hehe ,

Mi się właśnie Alicja podoba , a dla chłopca oj ciężko ciężko , tylko powiem ci ze trochę tych Julek jest , jak Wam to nie przeszkadza to why not

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas padło dość jednogłośnie, że Oskar albo Kornelia, ale z racji tego, że już dwóch lekarzy mi powiedziało, że chłopak to będzie Oskar :)
 
U nas imię nie wybrane. Syn proponuje Tomek lub Tosia (Antonia). Ja w poprzednich ciążach chciałam Maja, Hania, Zuzia a dla chlopca miałam wybrane tylko imię Jan i takie ma mój syn :D Może Franek dla chlopca? Podobaja mi się wasze propozycje zwłaszcza Julia, mamy w rodzinie tylko jedna, ale to dalsza rodzina i mieszka tez daleko. A tu w DE nie ma w przedszkolu ani jednej Juli :)
 
Zawsze marzyła mi się córeczka Zofia, ale gdy się dowiedziałam że teraz to imię jest na topie to mi trochę entuzjazm opadł. Najgorsze że dalej mi się to imię podoba i nic na to nie poradzę

A dla chłopca mamy już tylko dwa typy i jeszcze nie zdecydowaliśmy czy będzie Antoni czy Stanisław

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawsze marzyła mi się córeczka Zofia, ale gdy się dowiedziałam że teraz to imię jest na topie to mi trochę entuzjazm opadł. Najgorsze że dalej mi się to imię podoba i nic na to nie poradzę

A dla chłopca mamy już tylko dwa typy i jeszcze nie zdecydowaliśmy czy będzie Antoni czy Stanisław

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Staś super :) mój syn ma imiona Jan Stanislaw :) a córka Zofia ale nie zauważyłam żeby było aż tak dużo Zosi :)
 
reklama
My mieliśmy wybrane już jakiś czas temu imiona. Jak by była córcia to była by Nastia, bardzo nam się spodobało i pewnie jak kiedyś się trafi dziewczynka to właśnie tak jej damy na imię ;) chociaż ostatnio mój coś o Hani mówił.
A synek będzie Jaś ;) Nie tylko dlatego ze nam się podoba (bo gdyby się nie podobało to byśmy nie dali ;p), ale mój tata to Jan i tata mojego też był Jan i stwierdziliśmy że będzie po dziadkach ;)

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry