reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych groszków :)

Jagódka nie wiem czy wierzysz w związek między imieniem a osobowością ale każdy Wiktor to prawdziwy zwycięzca. Mam jeden taki egzemplarz w domu, jak na placu zabaw jakiś chłopczyk nie słucha się i ewidentnie ma swoje zdanie na każdy temat to na 80%Wiktor. Mój tak jak i każdy to straszny indywidualista, który po prostu wie swoje. Jak byłam w ciąży każda mama Wiktoria mówiła mi to samo a ja zakładałam to między bajki a teraz przyznaję tym wszystkim paniom rację.
 
reklama
Wierzę w takie nabyte cechy z imieniem:) Zawsze przed podjęciem decyzji o imieniu czytamy pochodzenie, znaczenie itd. U nas ma to jeszcze związek z tym, że to imię mojej ukochanej śp. prababci. Klaudia nosi je jako drugie.
 
Wierzę w takie nabyte cechy z imieniem:) Zawsze przed podjęciem decyzji o imieniu czytamy pochodzenie, znaczenie itd. U nas ma to jeszcze związek z tym, że to imię mojej ukochanej śp. prababci. Klaudia nosi je jako drugie.
ja też wierzę w takie rzeczy a jednak nie zrezygnowałam z imienia bo wybierane było nie tylko dlatego że nam się podoba, można powiedzieć że ma swoją historię ;-)
 
Klauduska - moja wina z tym nieznaniem płci bo nakrecilam W. Że może niespodzianka później zmieniłam zdanie żeby może zrobić imprezkę i płeć się dowiedzieć na imorezce wśród znajomych przez balony lub kolor tortu ale W.juz się nie dał namówić heh, i pilnuje mnie żebym czasem nie poleciała sprawdzić co tam ma.dzidzia między nogami [emoji23], a po prostu bym wolała wiedzieć przez to ciuszki po synku do 2 roku życia mam wszystkie wystarczy wyprać, a nie wiem czy je prac -a jak będzie córka to nie mamy nic :), i teraz nie wiem co robić - no ale.mam kilka kremowych i innych neutralnych.

Tez się zastanawiam.nad imieniem Wiktor :) dla facecika , mój W. Praktycznie wszytsko odrzuca - tylko mamy 4 sztuki imienia potencjalne wybrane dla dziewczynki dla chłopca nikt nie jest przekonany , pewnie jak na złość będzie chłopak (bezimienny) [emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciur-ka ja od razu chcialam znac :D Ale z imieniem problem byl maly. Dla chlopca musial byc Antek bo po dziadku meza, a dla dziewczynki mieliśmy maly problem. Spodobala nam sie Pola, potem troche niepewnosci czy na pewno to imie i w koncu stwierdzilismy, ze bedzie git :D

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pierwszej ciąży nie chciałam znać płci, ale potem jak brzuch rósł to tak jakoś dziwnie było tak bezosobowo się do niego zwracać i jednak stwierdziliśmy, że musimy wiedzieć kto tam mieszka:) teraz już oczywiste było, że chcemy wiedzieć
 
reklama
Do góry