reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych groszków :)

reklama
My Nie mamy imienia dla chlopca, strasznie mnie to denerwuje , nie.mige przez to spać serio, no jak bedxie syn zostanie bezimienny , eh , oszalec idzie ,

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem to doskonale, ja dla chlopca mialam zawsze jedno imię: Jas. A teraz maz chce Piotr a ja jakoś nie mogę się do tego przyzwyczaic, nie pasuje mi, praktycznie ani jedno męskie imię mi się nie podoba, nie pasuje mi do dziecka
 
ja mam zupełnie odwrotnie, dla chłopca mam aż za dużo pomysłów :) Stanisław, Bruno, Wojtek, Krzyś, Janek (nie Jaś)...i jeszcze by się parę znalazło. a dla dziewczynki dłuuuugo się męczyliśmy a i tak mam wątpliwości.
 
ja mam zupełnie odwrotnie, dla chłopca mam aż za dużo pomysłów :) Stanisław, Bruno, Wojtek, Krzyś, Janek (nie Jaś)...i jeszcze by się parę znalazło. a dla dziewczynki dłuuuugo się męczyliśmy a i tak mam wątpliwości.
No ja Stanisław tez bym rozważyla ale mój Jas ma tak na drugie po dziadku, plis mężowi się nie podoba. W grę jeszcze wchodził Franek ale też mężowi się nie podoba.
A dla dziewcznki miałam liste: maja, kaja, pola, sara, ania, marysia, zuzia, tosia, julia, Hania :D
 
Dziewczyny co myslicie o imieniu Livia? Mielismy wybrana Maję, ale sąsiadki obok mnie urodziły i juz na 5 dziewczynek na ulicy 3 malutkie to Maje. Nie mamy więc imienia.
 
reklama
Liwia podoba mi się bardziej niż Maja tylko raczej pisane przez "w" . Ciekawa jestem ile razy ktoś się pomyli i napisze Oliwia
 
Do góry