reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona w UK

a ja wybralam jednak Emma -ze wzgledu na to ze podobalo mi sie, dwa ze jest proste podobnie jak Anna- no i ze wszedzie pisza i czytaa tak samo wiec problemow nie ma.
znowu tu anglicy sie "ciesza" ze takie ladne imie...poniwaz bylo popularne w moim roczniku a teraz juz malych dziewczynek o tym imieniu szybko nie spotkasz ;-)

dla chlopca bylo Alexander

a pierworodny to Maximilian
 
reklama
My nazwalismy swoja coreczke Tulisa, bo obydwoje jestesmy fanami N-Dubz ;-)
Wiem, ze zdecydujemy sie jeszcze przynajmniej na dwojke dzieci, wiec jesli to bedzie coreczka bedzie miala na imie Mia (prawdopodobnie) a synek Kai.
Chociaz co do chlopca i tak pewnie zmienimy zdanie po tysiac razy.
 
Dziewczyny szukam jakiegos imienia dla dziewczynki. Chcemy zeby bylo bardziej angielskie niz polskie bo nie zamierzamy wracac ale tez zeby nie bylo na top imion bo to chyba oklepane by bylo, chociaz jak ladne to czemu nie? No i jeszcze nie wiemy ktore imie jest ok tutaj a ktore si emoze okazac przestarzalym czyli takiem co to juz wyszlo z mody a my tego nie wiemy.
 
My syna nazwaliśmy Kacper nie wiedząc jak bardzo imię jest popularne córkę chciałam nazwać Octavia ale mąż wybierał dla niej imię i jest Hannah a na drugie dał Octavia. Przestarzale imię w UK to na pewno Agata śmieją się zawsze ze mnie że powinnam mieć z 90 lat :rofl2:
 
my dalismy Nadia. Nie chcialam typowo angielskiego imienia,by w Polsce nie kalaczyli. Nadia jest krotkie,proste,tak samo sie wymawia w naszym jak i ich jezyku,wiec nie ma wiekszych problemow.
 
Jak w podpisie mamy Filipa i Tosię! Broń boże nie Antonina tylko Tosia. ?Tak jest zarejestrowana zarówno w UK jak i w PL.

Fajnie tak myslalam jak ja zarejestrowalas bo Tosia to przeciez inne brzmienie niz Antonina. :-D
My naszej corce damy Antonina na drugie po babci wiec bedzie zapisane tak jak miala jej imiennicza, wszyscy wolali ja wlasnie calym imieniem nikt nie zdrabnial.
Mi sie bardzo podoba jak uzywa sie imnion tak jak sie zapisze czyli jak Alicja to nie Ala, i jak Krzysztof to nie Krzys. :-)
 
Antonina-Tosia, piękne imie, ale my juz wybralismy Lena (krotko, bo narzeczonego nazwisko strasznie dlugie), a na drugie po obu babciach Dorota, prosto krotko i raczej bez problemow czy to w Uk czy w Pl ;-)
 
reklama
Do góry