reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona...

Nam się podoba dla dziewczynki: Oliwia,Klaudia,Nikola, a dla chłopca to będzie kłopot, ale chyba będzie trzeba znależć coś bo ja mam cały czas chęć na ostre jedzenie, (_co podobno jest oznaka na chłopca)a kiedyś uwielbialam słodycze
 
reklama
Michalina - ładniusie:-) Moja znajoma ma synka Natana:tak: Noemi i Estera moje znajome maja tak na imię też ładnie:-) Sąsiadka to Jagódka:-) , Sandra, Roxsana , Wiktoria. Moze któreś się Wam spodoba:-);-)
 
A my dziś wybraliśmy:
dwóch chłopców: Alan i Natan
dwie dziewczynki: Nadia i Milena
parka: Nadia i Natan
 
Dla dziewczynki mam mnóstwo typów, ale wymienię tylko cztery;-)
Pola, Lena, Marta, Kasia
Chłopiec: Paweł, Wojciech
 
Dotarło do mnie, że znowu trzeba będzie myśleć nad imieniem :-D
Dla dziewczynki - nie wykorzystane poprzednio ;-) - będzie Joasia, ale coś mam wrażenie, że ponownie będziemy wymyślać chłopięce... :-)
 
u nas póki co typy:
(na pewno będzie chłopak;-)

Antek, Nikoś, Cyprian , Szymon....Kajetan, Kacper

gdy jednak los nas zaskoczy:

Tosia, Łucja, Lena, Oliwia, Zuzia, Hania, Lidka, Natalia
 
reklama
Do góry