reklama

Imiona...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2008' rozpoczęty przez Asteria, 16 Marzec 2008.

1. Asteria

Asteria Wdrożona(y)

Dałam nowy wontek mam nadzieje ze sie spodoba:p

Dziewczyny myślałyście już nad imionami? Wiem, że szybko, ale u mnie mama juz pytała i wiec musialam pomyśleć:)

Wiec u mnie jeśli bedzie
    dziewczynka - Aniela
    chłopiec - Wojtuś

2. Martynka1987

Martynka1987 Mama Rafałka i Roksanki!!

My tak sobie wstepnie z chłopakiem wymyslilismy ze chłopiec to bedzie Rafałek, a dziewczynka nie wiemy jeszcze, moze Zuzanna - Zuzia :-D Ale jeszcze duzo czasu i zobaczymy jeszcze co rodzice powiedza jak sie dowiedza :-D

3. reklama
  4. Asteria

Asteria Wdrożona(y)

Martynko Rafała tez sie chciałam, ale chłopak nie chciał;P

5. Martynka1987

Martynka1987 Mama Rafałka i Roksanki!!

Mojemu sie zadne nie podobaja co wymieniam, a sam nic nie moze wymyslic, ale Rafał mu sie akurat spodobało :-D

6. Ewelinka27

Ewelinka27 szczęśliwa mamusia :)

My juz z moim mężusiem od dawien dawna mamy wybrane imiona dla naszych maleństw:

córeczka - Weronika Stefania

synek - Gabryel Mirosław

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki. Oszczędzajcie się i dbajcie o siebie i maleństwa:tak:

7. Asteria

Asteria Wdrożona(y)

Weronika sliczne imie:-)

8. majeczka02

majeczka02 Moderator

My też od dawna mamy swoje typy:))
    Julka albo Ruben

9. Ewelinka27

Ewelinka27 szczęśliwa mamusia :)

Też nam się podoba. Teraz z niecierpliwością i ogromnym zdenerwowaniem czekam na piątkową wizytę i isg, chyba przesunę sobie o 1 dzień wizyt... Najprawdopodobniej pójdę w czwartek... Mam nadzieję,że wszystko będzie ok z naszym maleństwem.

Pozdrawaim i zyczę spokojnego dzionka.
    (u mnie spadł śnieg i jest go nawet ,nawet... sporo...)

10. reklama
  11. karola000

karola000 mamusia listopadowa 2008

jeszcze nie zastanawiałam się nad imionami.
    Ale to też od płci zależy wiec chyba poczekamy, bo teraz byłoby ciężko wymyślić...

12. zielono_mi

zielono_mi Fanka BB :)

ja tez jakos jeszcze nie mysle nad imionami. W poprzedniej ciazy wiedzialam, po usg, na ktorym dowiedzielismy sie o plci maluszkow, wtedy od razu sie wszytsko rozjasnilo i takie imiona tez zostaly:tak:

Poleć forum