reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona...

Asteria

Wdrożona(y)
Dołączył(a)
6 Luty 2008
Postów
1 545
Miasto
Katowice, Poland, Poland
Dałam nowy wontek mam nadzieje ze sie spodoba:p

Dziewczyny myślałyście już nad imionami? Wiem, że szybko, ale u mnie mama juz pytała i wiec musialam pomyśleć:)

Wiec u mnie jeśli bedzie
dziewczynka - Aniela
chłopiec - Wojtuś
 
reklama
My tak sobie wstepnie z chłopakiem wymyslilismy ze chłopiec to bedzie Rafałek, a dziewczynka nie wiemy jeszcze, moze Zuzanna - Zuzia :-D Ale jeszcze duzo czasu i zobaczymy jeszcze co rodzice powiedza jak sie dowiedza :-D
 
My juz z moim mężusiem od dawien dawna mamy wybrane imiona dla naszych maleństw:

córeczka - Weronika Stefania

synek - Gabryel Mirosław

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki. Oszczędzajcie się i dbajcie o siebie i maleństwa:tak:
 
Też nam się podoba. Teraz z niecierpliwością i ogromnym zdenerwowaniem czekam na piątkową wizytę i isg, chyba przesunę sobie o 1 dzień wizyt... Najprawdopodobniej pójdę w czwartek... Mam nadzieję,że wszystko będzie ok z naszym maleństwem.

Pozdrawaim i zyczę spokojnego dzionka.
(u mnie spadł śnieg i jest go nawet ,nawet... sporo...)
 
jeszcze nie zastanawiałam się nad imionami.
Ale to też od płci zależy wiec chyba poczekamy, bo teraz byłoby ciężko wymyślić...
 
reklama
ja tez jakos jeszcze nie mysle nad imionami. W poprzedniej ciazy wiedzialam, po usg, na ktorym dowiedzielismy sie o plci maluszkow, wtedy od razu sie wszytsko rozjasnilo i takie imiona tez zostaly:tak:
 
Do góry