reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona...

Mi bardzo podoba się imię Kubuś dla chłopczyka, ale mojemu partnerowi nie za bardzo niestety..
A dla dziewczynki - Julcia :)
 
reklama
JULIA ślicznie :-) i MARYSIA też nam sie podoba, a moja druga połowa postanowiła że jak chłopczyk to RYSIU, NO NIE WIEM :baffled:
 
No Marysia tez bardzo ladne imie :)
Hm Rysiu, no skoro mu sie takie podoba :) Podyskutujcie jeszcze na ten temat jesli takie imie Ci nie odpowiada i zaproponuj kilka imion przez Ciebie wybranych :)
 
Bardzo ladne imiona. Ja teraz wiem, ze bede miala chlopczyka i nie mam pojecia jakie imie mu dac :( Adaś tak myslalam hmm jakies propozycje Mamusie?
 
ja już wspominałam że u nas będzie Antoś:) jeszcze na liście widnieje szymon i nikodem ale czas pokaże:) do listopada daleko:)
 
Ja sie miesiac temu dowiedzialam ze jestem w ciazy a moj partner juz wybral imiona Dla chłopca Wiktor
Dla dziewczynki Wiktoria:baffled:
Tak troszkie nie jestem przekonana co do tego imienia ale niom trzeba sie jeszcze zastanowic:-DJeszcze mam troszkie czasu ale chce normalne imie...
moze macie jakies fanje propozycje?
 
U nas miał być Szymon. Ale jak mówiłam 'do brzucha' po imieniu to jakoś mi nie pasowało...
Zmieniliśmy więc. :-p

Dla dziewczynki miała być Nikola.
Okazuje się, że dziś to imię jest dużo popularniejsze niż 3 lata temu. :dry:


Dla niezdecydowanych polecam fajną stronkę:
Najpopularniejsze i popularne imiona nadawane w Warszawie

To jest statystyka imion nadawanych w Warszawie na przestrzeni lat.
Może to komuś pomoże w podjęciu decyzji. ;-)
 
Wszystkie imiona piękne:tak:My wczoraj, po USG zdecydowaliśmy, że córeczka będzie miała na imię Nina a synek Olaf.
 
reklama
A my dalej dla dziewczynki nie mamy, a dla chłopca Rafałek, ale moja mama jak to słyszy to marudzi jak nie wiem, ze to chuliganskie imie :-D :rofl2: Mi sie jeszcze Filipek podoba, ale Patrykowi nie. Myslałam tez nad imieniem Jacek, ale nie wiem :-)
 
Do góry