reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona...

Martynka1987 Jacek kojarzy mi sie z Jackiem i Plackiem czyli o 2 takich co ukradli ksiezyc:-)
nam to ciezko jest wybrac jakies imie, bo caly czas mamy jakies glupie skojarzenia
 
reklama
A my dziś wybraliśmy:
dwóch chłopców: Alan i Natan
dwie dziewczynki: Nadia i Milena
parka: Nadia i Natan

Nadusia sliczne imie dla dziewczynki z charakterem, mam taka mala, slodka pulpeciare, mowimy na nia Dusia:tak:

pozdr i zycze zdrowych bobaskow i lekkiego rozwiazania
 
Wszystkie imiona piękne:tak:My wczoraj, po USG zdecydowaliśmy, że córeczka będzie miała na imię Nina a synek Olaf.

Jak bede miala coreczke (oby ! ) to na 100% bedzie Nina :-) zawsze mi sie to imie podobalo :-)

Za to dla chlopca nie mam... ale najbardziej mi sie podoba Kamil chyba ... ? co wy na to ? :-p
 
femme fatal, imię dla córeczki piękne ( ja też liczę na dziewczynkę, ale szczerze mówiąc płeć nie ma dla mnie większego znaczenia, i tak będę kochała maleństwo nad życie:-))
My też zastanawialiśmy się na Kamilkiem, ale wśród rodziny i znajomych są generalnie 2 męskie imiona: Kamil i Filip.
Ale znając życie, jeszcze nam się 10 razy zmieni ten Olafek :)
Pozdrawiam
 
Lunia - no ja oczywiście też będę kochać cokolwiek będzie ale chciała bym dziewczynkę ze względu na to że będę samotną mama a chłopcu chyba ciężej będzie bez ojca jednak ;/
Mi się jeszcze Mateusz podoba ale tak się nazywa mój szwagierek więc chyba nic z tego :-p
 
a teraz jak sa podejrzenia dwóch kobietek to postanowiliśmy nazwać Amanda i Andżelika :-)
 
A u mnie pewnie będzie Weronika lub Mateusz - Tatuś wybrał i rodzina zaakceptowała. A ja na razie chce zdrową Dzidzie a o imieniu pomyślę jak bedę ją miała na brzuszku a nie w brzuszku :-)

pozdrawiam
Clue
 
Ja do swojego brzuszka mówię Gabrysia chociaż wszyscy twierdzą, że to będzie chłopiec. :-)
Dla chłopca wybraliśmy imię Jaś chociaż tak do końca to nie jestem przekonana. Podobają mi się też Mateusz i Szymon.
 
reklama
Witam wszystkie Mamy :-)
My z mężem nie możemy się zdecydować. Jeśli będzie chłopak to ja chcę Filipa a on upiera się że Maciek ma być (ale i tak postawię na swoim :-p)
Jeśli jednak będzie dziewczynka .... to pewnie Majka albo Łucja będzie chociaż to nic pewnego :-)
 
Do góry