reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona...

u nas póki co nie wiadomo czy będzie chłopiec czy dziewczynka ale swoje typy już mamy. Nie powiem po ciężkich bojach udało się z dojść do kompromisu z moim mężem :D
Więc jeśli będzie dziewczynka to mamy następujące imiona:
Lena
Milena
Karolina
Weronika
Lidia
( mnie osobiście podoba się Lena, zastanawiam sie tylko czy takie imię u nas w Polsce istnieje jako odrębne czy jako zdrobnienie.... może któraś z was się orientuje???)

Jeśli będzie chłopiec:
Kamil
Wiktor
Konrad
Artur
i tutaj podobają mi się wszystkie 4 imiona więc będzie dylemat ;)
 
reklama
No to zdecydowanie pozostaje przy moim faworycie i jeśli będzie dziewczynka to będzie Lena o ile mojemu M się nie odwidzi :)

ale coś czuje, że będzie chłopak... ciekawe na ile moje przeczucia się sprawdzą ;)
 
zobaczymy z tym napewno co u ktorej z nas bedzie w poprzedniej ciazy jak siedzialam na bb to byla ladna lista ktora po porodzie sie nie pokryla ,...a my jak dziewczynka to Alicja a jak chlopczyk to Edward albo Dariusz... zobaczymy...;-) w listopadzie
 
reklama
Do góry