reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

u mnie Alex miał być Maciusiem - ale ze względu na to ze mieszkamy w uk nie chciałam żeby mówili do niego MACZEK haha :D wiec chwile przed porodem zmiana na Aleksander a i tak wszyscy mowia Alex - zaluje ze nie dalam Alex po prostu :D i jeszcze drugie imie po tacie JAroslaw dalam - no nienormalna jakas haha :D

Victor nie miał imienia kilka dni haha :D i po kilku dniach wezlam na neta i szukałam imion..podobal nam się Nicholas ale stwierdziliśmy ze ciężko mu będzie pisać ?(chyba Aleksander gorzej haha) no i jest Victor Nicholas hahahaha :D

Emilek miał być Amelka lub Emilkiem...a ze chlopiec to nie Amelka niestety :D

Teraz dla chłopca moje typy to Filip, Marcel, Olivier, Oscar... oj mogłabym mieć synow hahaha :D
A dla dziewczynki Natalie, Amelia nie pasuje już niestety bo Amelia i Emil ? nie wiem.. ale co ja tu pisze i tak chłopak będzie hehe. podoba mi się jeszcze Adrianna, Malgorzata -nie w uk niestety.. Nadia, Inga, Iga, Olivia, Aniela, Magdalena :)

Ojjj ja to mogłabym mieć tych dzieci ze hoho :D nie miałabym problemu z imionami hihi :)
 
reklama
Lucalew e tam ja druzyny pilkarskiej nie chce..co innego jakies dziolszki cobym mials z kim na wspolnej ogladac :) hyhy
 
akuku, ale znajac zycie i ty i ja bedziemy kolejnego chlopaka miec ;)
ja w obu ciazach 'wiedzialam' ze beda dziewczynki, tak jak ty haha
 
Anney ale ja teaz mgsle ze chlop bedzie :) choc i tak jak powiedza ze chlop to ja bede rozowe sukienki oglądać ;)
 
Akuku faktycznie dużo imion ci się podoba.. No i wiadomo się wybiera takie co i w Anglii wymowia ha ha mój maz jest MACZEK hehe mówią magic na niego :p
 
Dla dziewczynki wybralismy Nikola, Karina, Marcelina, Blanka, ale najbardziej Karina i Nikola.
Dla chłopczyka Nikodem, Tymek, Fabian, Nathan, Olaf albo Blazej, ale poki co bedzie chyba Nikodem :)
 
reklama
Do góry