reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

Heheh dziewczynka nie, ale jak już bedzie taka mała przytulaśna księżniczka, to tatuś rozum dla niej straci ;). Nam obojetnie jaką płeć bedzie miało nasze dziecko, wydaje nam się,że chłopiec, bo u nas sami chłopacy w rodzinach. Dla dziewczynki imię wybiera tatuś, jak narazie będzie Anastazja :). Dla chłopca wybieram Ja i mam problem, bo nie mam imienia, w którym bym się zakochała. Myśle o Tobiaszu i Remigiuszu, ale przywiązana narazie do tej myśli nie jestem :)
 
reklama
U nas ja wybierałam imiona dla Wojtka i Franka, więc teraz dałam wolną rekę mężowi. Nie mam swoich typów, wydaje mi się, że zaakceptowałabym każdy wybór, no może poza jakimś Xawierem czy czymś w tym stylu. Typu małżonka to jak na razie Witek lub Filip dla chłopca, a dla dziewczynki Zosia.
 
Chłopiec to na pewno będzie Krzyś, zastanawiamy się co najwyżej nad drugim imieniem, ale to nie jest takie ważne.

Trochę trudniej u nas z imieniem dla dziewczynki. Podoba mi się Nina, ale mój mąż tego nie chce. Dogadaliśmy się, że Kaja nam obojgu się w miarę podoba, chociaż ja bym wolała jeszcze inne: Kalina, Karolina. Myślę, że jeszcze podyskutujemy, jeżeli okaże się, że to dziewczynka.
 
Moje typy na imię dla dziewczynki to:
-Anastazja
- Katarzyna
- Małgorzata
-Monika

dla chłopca:
- Piotr
- Mateusz
- Jan

Nam bardzo się podobają raczej zwykłe imiona.
 
z męzem nie konsultowałam, bo on zawsze jest na nie... ale dla dziewczynki bardzo bym chciała Felicja ewentualnie Matylda, Zuzanna, Hanna. Dla chłopca Feliks lub Kacper, ale mój mąż oczywiście wybierze te mniej egzotyczne, więz zostawię ten temat jak już płeć będziemy znać.
 
nam jeszcez doszedl dzis BRUNO, marcel, stefan i Pia.
tata si esmeiej,
ze bedzie na nia pipka wolal :p


 
Ostatnia edycja:
A ja mojego mecze, zeby zgodzil sie jednak na Hanie :-) takze jednak po cichu mam nadzieje, ze bedzie syn bo co do tego jestesmy bardziej zgodni :-)
 
reklama
Do góry