reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

reklama
Dla dziewczynek dużo do wyboru i musi być na L - Letty, Lea , Leah, Leatita, Larisa, Lelia ...

A co dla chłopców jakoś nie podoba mi, jedyny który tak podoba mi to Marsel wlasnie przez S. A mój m woli Theo.
Zobaczymy jak to bedzie. Mam nadzieje ze będzie to dziewczynka i będzie łatwiej :)
 
Jak będzie dziewczynka to mam nadzieję , że będzie Iga, na drugim miejscu jest Nadia a potem Laura
Z chłopcem będzie większy problem - mój syn wymyslił Oliwier - nikt innych propozycji nie ma :(
 
A my chyba w końcu zdecydowaliśmy i doszliśmy do porozumienia - chłopiec Mateusz. Dziewczynka Anastazja
 
A my jeszcze nic nie myślimy o imionach.. Ale czas tak szybko leci ze chyba trzeba zacząć :) Jeremiasz to takie starodawne imię trzeba lubiec taki jak mogę to nazwać "styl".. Zdrobnienie ładniejsze :) jeremi to mi amerykańskim zalatuje :)
 
Mi też podoba się bardziej w wersji zdrobniałej, ale w całości również . Nie chce imienia dla dziecka, które zrobiłoby z niego 5 w klasie...
 
reklama
U mnie będzie Marysia chyba że mnie zaskoczy ostatnio na usg byłam pewna że widzę tam ,,coś" między nogami [emoji13] ale pani dr upiera się że to cień od pępowiny mam nadzieję strasznie chcę córcię [emoji5]️
 
Do góry