reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Implantacja zarodka

A ile trwało? Ja właśnie szukam, która miała podobnie... Ja w niedzielę w ciągu kilka godzin miałam plamienie najpierw czerwone nitki po godzinie - dwóch brunatne i na koniec jasno różowy śluz. Zastanawiam się czy to mogło być plamienie implantacyjne. Nigdy wcześniej tak nie miałam.
Który dzień cyklu? Ile po owulacji?

Jak podejrzewasz, że to zagnieżdżenie zrób jutro test, a najlepiej betę. Tu ci nikt nie powie czy to była implantacja, bo równie dobrze mógłby się trafić zawirowania hormonalne. To, że nigdy tak nie miałaś nic nie oznacza. Cykle nie są identyczne, z wiekiem się zmieniają, do tego są podatne na wiele czynników....
 
reklama
Który dzień cyklu? Ile po owulacji?

Jak podejrzewasz, że to zagnieżdżenie zrób jutro test, a najlepiej betę. Tu ci nikt nie powie czy to była implantacja, bo równie dobrze mógłby się trafić zawirowania hormonalne. To, że nigdy tak nie miałaś nic nie oznacza. Cykle nie są identyczne, z wiekiem się zmieniają, do tego są podatne na wiele czynników....
Z testem poczekam do dnia miesiączki 😊. Będę mieć 100% pewność. Narazie mierze tylko temp i utrzymuje się od poniedziałku wyższa 37.5. Dziękuję za odpowiedź 😊
 
Z testem poczekam do dnia miesiączki 😊. Będę mieć 100% pewność. Narazie mierze tylko temp i utrzymuje się od poniedziałku wyższa 37.5. Dziękuję za odpowiedź 😊
Jeżeli prawidłowo mierzysz temperaturę (stała pora, termometr owulacyjny, bez wstawania z łóżka, w kontakcie ze śluzówką) o dopiero w poniedziałek miałaś skok to z pewnością nie było to plamienie implantacyjne. Temperatura wzrasta po owulacji (do trzech dni), a zagnieżdżenie ma miejsce 6-12 dni po.
Jeżeli w niedzielę plamiłaś, a w poniedziałek był skok to jest duże prawdopodobieństwo, że było to plamienie okołoowulacyjne.
 
Jeżeli prawidłowo mierzysz temperaturę (stała pora, termometr owulacyjny, bez wstawania z łóżka, w kontakcie ze śluzówką) o dopiero w poniedziałek miałaś skok to z pewnością nie było to plamienie implantacyjne. Temperatura wzrasta po owulacji (do trzech dni), a zagnieżdżenie ma miejsce 6-12 dni po.
Jeżeli w niedzielę plamiłaś, a w poniedziałek był skok to jest duże prawdopodobieństwo, że było to plamienie oko

Jeżeli prawidłowo mierzysz temperaturę (stała pora, termometr owulacyjny, bez wstawania z łóżka, w kontakcie ze śluzówką) o dopiero w poniedziałek miałaś skok to z pewnością nie było to plamienie implantacyjne. Temperatura wzrasta po owulacji (do trzech dni), a zagnieżdżenie ma miejsce 6-12 dni po.
Jeżeli w niedzielę plamiłaś, a w poniedziałek był skok to jest duże prawdopodobieństwo, że było to plamienie okołoowulacyjne.


Źle się wyraziłam. Miałam wyższa temperaturę 37.1 od poniedziałku poszła jeszcze wyżej.
 
reklama
Ja przy implantacji zarodka w pierwszej ciąży miałam mocne skurcze brzucha na tyle se wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem ciąży pozamacicznej. Całe szczęście ciąża była tak wczesna że na USG nic nie było widać. Bóle przeszły po ok 5 dniach
A po jakim czasie od plamienia test pokazał ciążę ?
 
Do góry