reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Implantacja?

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Cześć dziewczyny :) z narzeczonym bardzo intensywnie pracujemy nad potomstwem. Już ponad tydzień bolą mnie całe piersi i się zaokrąglily. Dziś mija 12 dni od owulacji i właśnie dziś zauważyłam przy podcieraniu trochę brązu, ale tylko raz,później już tylko delikatnie biały „śluz” zaczął mnie bolec od razu po tym brzuch takie jakby skurcze od czasu do czasu a na wieczór już nic. Myslalam, ze to juz może okres o 2dni szybciej.. ale zaczęłam chodzić co 30min do WC na siku i tylko delikatnie tego białego śluzu. Czy to mogła być implantacja ?? Jeśli tak to kiedy najlepiej zrobić test ?? Pozdrawiam :)
 
reklama
Rozwiązanie
Mnie po plamieniu implantacyjnym test z blada druga kreska wyszedl po 3 dniach :)
2 test również wyszedł z kreska ledwo widoczna, ale widać tylko praktycznie pod światło. Do tego z 3 razy dziś różowe plamienie ale tylko na papierze i bardzo mało, brzuch wciąż nie boli. Jutro planowany okres. Czekam do jutra czy się cię rozkręci :):)
Cześć dziewczyny :) z narzeczonym bardzo intensywnie pracujemy nad potomstwem. Już ponad tydzień bolą mnie całe piersi i się zaokrąglily. Dziś mija 12 dni od owulacji i właśnie dziś zauważyłam przy podcieraniu trochę brązu, ale tylko raz,później już tylko delikatnie biały „śluz” zaczął mnie bolec od razu po tym brzuch takie jakby skurcze od czasu do czasu a na wieczór już nic. Myslalam, ze to juz może okres o 2dni szybciej.. ale zaczęłam chodzić co 30min do WC na siku i tylko delikatnie tego białego śluzu. Czy to mogła być implantacja ?? Jeśli tak to kiedy najlepiej zrobić test ?? Pozdrawiam :)

Objawy mogą świadczyć o @ albo o ciąży. Test już powinien wyjść, można nawet kupić takie o większej czułości. Powodzenia :)
 
Jesli to byla implantacja to hcg dopiero bedzie sie wydzielac i potrzeba z dwa dni by uroslo na tyle aby test ten najczulszy wyszedl. Ale rownie dobrze mogl byc inny powod plamienia.
 
Objawy mogą świadczyć o @ albo o ciąży. Test już powinien wyjść, można nawet kupić takie o większej czułości. Powodzenia :)
Dziś robiłam test o czułości 10. Wyszła kreseczka ale tak jasna, ze widać ją dopiero pod światło, a na zdjęciu nie widać jej wcale. W dodatku znowu dziś na papierze przy podtarciu malutka ilość jasne krwi. Brzuch nie boli wcale wczoraj tylko pare razy te skurcze.. nie wiem co myśleć
 
Mnie po plamieniu implantacyjnym test z blada druga kreska wyszedl po 3 dniach :)
2 test również wyszedł z kreska ledwo widoczna, ale widać tylko praktycznie pod światło. Do tego z 3 razy dziś różowe plamienie ale tylko na papierze i bardzo mało, brzuch wciąż nie boli. Jutro planowany okres. Czekam do jutra czy się cię rozkręci :):)
 
Rozwiązanie
Do góry