reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja intymna

reklama
W takich przypadkach to jednak lepiej wybrać się do ginekologa. Lepiej nie walczyć z infekcjami intymnymi samodzielnie bo można sobie napykać jeszcze większych problemów
 
Z tego co się orientuje to urofuraginum pomaga w leczeniu zapalenia pęcherza. Co do infekcji intymnych, najlepiej udać się do ginekologa, przepisze maści, kapsułki, leczenie dla chłopaka oraz obowiązkowo probiotyk np. dopochwowy invag, zawiera 3 szczepy probiotycznych bakterii. Leczenia nie można przerywać bo infekcje intymne mają to do siebie że lubią nawracać.
 
Nie nie musisz iść do lekarza one są bez recepty ale jak będziesz przy okazji to nie zaszkodzi zapytać :). Mi one pomogły nawilżyc pochwę miałam przez pewien czas strasznie suchą pochwę, przy stosunku odczuwałam ból. Ale na szczęście szybko udało mi się pozbyć tego problemu.
 
Ze mnie to taka agentka, ze co mi sie infekcja skonczy, to pojawia sie kolejna... i badź tu madrym... globulki i jakies żele to dla mnie troche przeżytek. Wolalam poczytac o ginekologii estetycznej i tak jakos trafilam na zabieg mezoterapii pochwy- ekstra sprawa, bo wlasnie jest polecany przez lekarzy przy nawracajacych infekcjach. I stwierdzilam, raz kozie śmierć, pojde na ten zabieg. I polecam, bo juz dawno zapomnialam, co to infekcja pochwy.
 
reklama
Urofuraginum to chyba na jakieś sprawy związane z pęcherzem nie? Moja mama zawsze mówi, żeby pić jak najwięcej bo oczyszczamy w ten sposób organizm
 
Do góry