reklama

Infekcja wirusowa

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez Myszka24bdg, 19 Wrzesień 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Myszka24bdg

Myszka24bdg Zaciekawiona BB

Witam wszystkich dzisiaj byłam na kontroli u ginekologa. Jestem w 39 tygodniu ciąży i dopadła mnie infekcja wirusowa HBV, lekarz jak narazie nie podjął żadnego leczenia ponieważ niedługo poród powiedział tylko tyle że możliwe że w szpitalu zrobią mi cesarskie cięcie żeby nie zarazić infekcją maleństwa. Czy wiecie coś na temat tej infekcji bo normalnie ściaga mi ona sen z powiek niewiem czy aż tak musze się nią przejmowac:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

2. Kasiad

Kasiad Mamy lutowe'07 Fan(ka)

3. reklama
  4. shilla72

shilla72 Fanka BB :)

ja tez nie slyszalam o tym wirusie lecz lekazr albo zrobi ci ciecie albo podejmie porod naturalny i poda ci 6 godzin przed porodem antybiotyk zebys nie zarazila malenstwa znam taki przypadek gdy ja rodzilam to kolezanka miala tez jakiegos wirusa i podali jej 6 godzin przed porodem jakis antybiotyk zeby malenstwa nie zarazila

5. Kasiad

Kasiad Mamy lutowe'07 Fan(ka)

Shilla, mały Myszki24bdg już ma z 10 miesięcy, nie zauważyłaś pewnie, że to stary post ;-) Antybiotyków na wirusowe zapalenie wątroby się nie stosuje :no:
    Koleżanka pewnie miała jakieś bakterie, dlatego jej zaaplikowali antybiotyk, ja też miałam i mi też podali w początkowej fazie porodu :tak:

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum