reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

inhalator

Mam Medel Family soft touch. Jestem bardzo zadowolona. Napiszę tyle, że nie ma po co kupować wersji z maską dla noworodków (czasem piszą dla niemowląt ale to jest tylko dla noworodków, takie maleńkie). Nie przydaje się to wogóle. Lepiej podepchnąć pod nowek dziecku nawet samą rurkę. My wogóle teraz nawet maski nie używamy, tylko rurkę, bo młoda na widok maski dostaje szału.
Pozdrawiam Hania
 
reklama
My mamy taki:
INHALATOR INTEC CN-02WD 1szt. - Apteka internetowa e-zikoapteka.pl
kupiłam go w ziko w aptece, jak sie mała mlekiem zakrztusiła i pediatra stwierdziła że słyszy szmery i ze trzeba sie poinchalowac troche. Jezeli chodzi o ten model to mege jedynie powiedziec ze jest bardzo głosny, takze mi sie udało nim inchalowac tylko przez sen, na szczescie to buczenie mniej malej przeszkadza jak spi, niz jak nie spi ;-)
 
Odświeżę wątek, pożyczyłam od Brata na 3 tygodnie Medel Easy dla mojego 4-l. Maćka- jest mały i cichy, ma dobre parametry no i 5 lat gwarancji! Chyba go sama kupię, znacie coś innego dobrego?
 
Ostatnia edycja:
Czy któraś z Was zna inhalatry PiC Solution? Mam na myśli te w kształcie pingwinka i króliczka? Widziałyście je, czy Wasze pociechy je stosują?
 
Chyba pingwinka :) Chwali sobie te inhalatory przede wszystkim ze względu na dużą efektywność w leczeniu, która wynika z faktu, że inhalator pozwala wytworzyć bardzo małe cząsteczki aerozolu, który lepiej dociera do płuc.
 
Wygląd nie jest oczywiście najważniejszy, liczą się odpowiednie parametry inhalatora, ale jeśli inhalator ma służyć głównie dla dziecka to fajnie jak wygląd zachęca dziecko do inhalacji. Sama niedawno kupiłam inhalator baby sanity w kształcie królika, ale można nim również inhalować osoby dorosłe, wszystko co potrzebne ma w zestawie.
 
reklama
ja mam Microlife i jestem zadowolona. Był czas, że naprawdę często go stosowałam - niestety, mała ciągle była chora, zapalenia oskrzeli itd. ena chyba też przystępna,bo ok. 130zł kosztował
 
Do góry