reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Doskonale Cię rozumiem. Dla mnie to była najbardziej stresująca wizyta...ciągle się zastanawiałam przed, czy będzie to serduszko. Trzymam kciuki!!!! Daj znać jak będziesz już po wizycie 🥰
To nie jestem sama ze ciagle mysle o tym czy serduszko bedzie bic. Ciagle sie na tym skupiam nawet nie wiem jak o tym nie myslec tyle sie naczytalam na forach ze serca przestawaly nawet bic .... Wierze ze dzidzia bedzie zdrowa az tak gladze sie bo brzuchu czasami i mowie jak glupia do brzucha ze czekamy na Ciebie rosnij zdrowa....
 
reklama
Jeśli chodzi o moją ciążę też zylam w strachu od usg do usg ale w końcu przestałam. Trzeba cieszyć się z ciąży że nosi się serduszko pod serduszkiem a nie się niepotrzebnie martwić bo to nic nie da i lepiej spokojnie przechodzić ciążę. W drugim miesiacu ciazy bardzo mnie bolał brzuch miałam tak silne bole brzucha że ledwo z bólu wytrzymywałam bałam się nie raz że poronie ale ginekolog mnie pocieszył że to się macica rozszerza itp że to normalny objaw więc przestałam się martwić tylko wieczorami już ból się wzmagał bo jakimś czasie bole ustały i zaczęła się cholerna zgaga przez kilka miesięcy. Nie zwracałam ani razu nudności miałam ale lekkie. Na twarzy miałam pryszcze gdzie nigdy żadnego trądziku nie mialam ale szybko to wyleczyłam że teraz skora fajna i gładka. Jeśli chodzi o dalsze miesiące ciąży to ból kręgosłupa a już przy 8 miesiącu 10 minut spaceru to była dla mnie katorga. Przytyłam w ciąży 30kg woda mi się zatrzymała w organizmie puchłam w nogach bardzo mocno że nie mogłam żadnych butów założyć. Spadło mi już 20 kg także można powiedzieć że nie jest źle ☺️
Dziekuje za dobre slowa staram sie myslec pozytywnie ale ciezko jest. Ja jestem na etapie boli wlasnie przez rozszerzanie macicy no czasami to jak na okresmnie boli az i sie wtedy az boje. Nie mam nie wiadomo jakich nudnosci lekko mnie muli i przy meciu zebow nie dobrze. Pewnie okropnie sie czulas z taka waga kurcze 30kg to duzo co to my kobiety musimy przechodzic;)
 
U mnie bole brzucha były silne strasznie co wieczór bałam się że coś się stanie ale lekarz mi mówił że przez to że mam silne miesiaczki tak może być. No tak 30 kg to ładna waga spadło mi na razie 20 kg i czuje się lżej. Ja już w 7 tyg ciąży ledwo chodziłam 🙆‍♀️
Ale w jakim sensie w 7 tyg ledwo chodzilas? Az tak? Ja narazie mam wage 65 kg przy wzroscie 172.
 
Dofinansowanie do invitro.
Gdańsk oferuje dla osób rozliczających swoje PITy w Gdańsku, jest ktoś z okolic Gdańska tu może? Leczę się w Gdańsku ale jestem spoza i w szoku jestem że teraz nawet nie mogłabym skorzystać z dofinansowania? mimo że wiele lat w Gdańsku mieszkałam a dopiero od kilku już lat mieszkam poza, faktycznie nie uzyska się dofinansowania?
 
Do góry