reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34

matyldaewa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Sierpień 2020
Postów
238
Cześć! W lutym miałam pierwszą inseminacje i teraz czekam na wyniki, ale chciałabym się dowiedzieć, jak było u Was. Za którym razem się udało, jak miałyście stymulowane cykle, w jakiej klinice, jak się czułyście po stymulacjach? :)
 
reklama
Cześć, ja miałam zrobiona ins 31.01 i czekam jeszcze do testowania... To moja pierwsza ins. A napisz proszę, przyjmujesz Duphaston? Jak się po nim czujesz?
 
Cześć, ja miałam zrobiona ins 31.01 i czekam jeszcze do testowania... To moja pierwsza ins. A napisz proszę, przyjmujesz Duphaston? Jak się po nim czujesz?
Kiedy będziesz robiła badania? Nie, nie przyjmuje. Pytałam lekarza, ale powiedział, że nie widzi potrzeby, aby przyjmować. Na stymulacje miałam lamette tabletki i dodatkowo dwa zastrzyki fostimol 75 10 i 12 dc, a 13 dc rano ovitrelle i dwie godziny później inseminacja.
 
Aha, ja mam Duphaston, bo już mam poronienie za sobą. Mam brać do czwartku, a później czekać na @, oby nie przyszła. Brałam Aromek 3x1 a w 12dc zrobiłam zastrzyk Ovitrelle a 13dc ins. Od 15 do 25 dc Duphaston. Myślę, że w czwartek zrobię test, ale najlepiej do niedzieli poczekać.
 
I dopiero wtedy mam dać znać lekarzowi czy się udało, czy nie...
Trzymam kciuki, żeby się udało! Daj znać :) A dlaczego zdecydowaliście się na inseminacje i jak długo się staracie już? U nas niby wszystko ok, ale miałam 4 cykle stymulowane i nic, dlatego o inseminacji zaczęliśmy i lekarz się zgodził, że warto spróbować bo jednak są przesłanki, że może być to efektywniejsza metoda niż starania naturalne stymulowane.
 
Czy któras z Pan piszących komentarze z stycznia, lutego 2021 udalo jej sie zafasolkowac? 🤔 6.03 mialam pierwsza w życiu inseminacje czekam na możliwość sprawdzenia bhcg, ktos mial inseminacje w Klinice Bocian w wawie?
 
reklama
Czy któras z Pan piszących komentarze z stycznia, lutego 2021 udalo jej sie zafasolkowac? 🤔 6.03 mialam pierwsza w życiu inseminacje czekam na możliwość sprawdzenia bhcg, ktos mial inseminacje w Klinice Bocian w wawie?
 
Do góry