reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inseminacja

Dołączył(a)
24 Listopad 2019
Postów
6
Hej kochane, 12go listopada byłam na pierwszej inseminacji brałam jeden dzień przed inseminacja zastrzyk ovitrelle i 8dni po inseminacji zrobiłam test ciążowy, na teście bardzo i to bardzo blada kreska i zrobiłam dziś kolejny czyli 12dni po inseminacji, ale niestety negatywny :( czy to oznacza że się nie udało? Tak bardzo bym chciała abym w końcu była w ciąży. Jedną dziewczyna robiła 7testow i tylko 3 wykazały pozytywny wynik A reszta negatywny.
 
reklama
Powtórz test w dniu miesiączki, a jak chcesz szybciej wiedzieć to polecam zrobić betę. Ja 12 dni po ovitrelle mam betę jeszcze koło 2... Trzymam kciuki za ciąże
 
Aha czyli też jesteś po inseminacji? Ale ja właśnie zrobiłam kolejny test bo, nie mogłam wytrzymać i negatywny więc w ciąży na pewno nie jestem :(
 
Jestem po 1 iui ale w następnym tyg będę testować, a wcześniejsze cykle miałam z ovitrelle bez inseminacji🙂
 
U mnie w rodzinie zawsze każdemu wychodził więc wierzyłam że mi też wyjdzie:( jestem taka załamana przez 3lata się staramy z narzeczonym. :(
 
Pierwszy test był zafałszowany zastrzykiem. Głowa do góry i próbujcie dalej. Nie zalamuj się tylko opracuj kolejny plan.
 
reklama
Hej kochane, 12go listopada byłam na pierwszej inseminacji brałam jeden dzień przed inseminacja zastrzyk ovitrelle i 8dni po inseminacji zrobiłam test ciążowy, na teście bardzo i to bardzo blada kreska i zrobiłam dziś kolejny czyli 12dni po inseminacji, ale niestety negatywny :( czy to oznacza że się nie udało? Tak bardzo bym chciała abym w końcu była w ciąży. Jedną dziewczyna robiła 7testow i tylko 3 wykazały pozytywny wynik A reszta negatywny.
Hej, po zastrzyku ovitelle do 10 dni utrzymuje się podwyższony poziom bety. Stąd pewnie pozytywny test. Jednakże jeżeli nie miałaś iui na pękniętych pęcherzykach to lepiej testować po 14 dniach a na dodatek lepiej zrobić bete z krwi niż sikacza. Mi lekarz kazał koniecznie robić betę z krwi i w testy z moczu się nie bawić. Nie trać nadziei i idź na betę:)
 
Do góry