reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja testu ciążowego

elize90

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Listopad 2021
Postów
24
Cześć dziewczyny, co o tym myślicie?? Zrobilam teraz wieczorem, bo nie wytrzymałam do rana..
 

Załączniki

  • IMG_20211103_190215.jpg
    IMG_20211103_190215.jpg
    882 KB · Wyświetleń: 1 051
reklama
Pytanie jaki ma kolor na żywo. Na zdjęciu faktycznie może wydawać się fabryczna, ale jak jest różowa to pozytywny. Najlepiej jutro idź na betę
 
Słownik mi przekręcił mam nadzieje, ze wiadomo o co chodzi 🙂 bo jeśli zdjęcie jest zrobione z godzinę np po zrobieniu i jest to szara kreska to testu się nie odczytuje po takim czasie 😊 jeśli różowa to na betę do potwierdzenia jak najbardziej 😌
 
Zależy ile masz dalszej cierpliwości😉
jeśli masz jeszcze czas np do okresu to poczekaj i pojutrze rano zrób jeszcze raz test ALE rano. Jeśli wysiedzieć nie możesz no to test beta najlepszy.
 
Wczoraj lub dzisiaj powinnam mieć okres. Owulacje mialam 20 października, cykle 24-25 dni. Temperatura wczoraj o 6:30 rano 37,00 (mierzona w ustach po przebudzeniu), dzisiaj o tej samej porze 37,14. Kreska blada różowa pojawiła się już po minucie, a zdjecie zrobilam po 5 minutach.
 
reklama
Do góry