reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja testu ciążowego

Ja też poczekam i zobaczę co powie mi ginekolog. U mnie w pracy jeśli chodzi o szefostwo i zachodzenie w ciążę jest ok, nawet się tym nie stresuję, bo już ostatnio zastanawiali się kiedy zajdę w ciążę, skoro jestem świeżo upieczoną mężatką.
Ja krótko tam pracuję dlatego trochę się stresuję jak zaregują na to że tak szybko „uciekam” im tymbardziej że dali mi umowe na stałe w tamtym miesiącu ale no trudno najważniejsza teraz jest ciąża :-)
 
reklama
Kupilam 3 testy tej samej firmy. 25 dc, trzeci test dzień po dniu i nic, negatywny. Dzis zaraz po teście robilam betę, już bez nadzieji o ciąży. Wynik bety 86... Możliwe że te testy moglu być fabrycznie wadliwe?
Hmmm.. wydaje mi się, że mozesz być w ciąży, bo test z krwi jest bardziej wiarygodny. U mnie kreska na teście była na początku ledwo widoczna, a betę mialam 334, a poza tym test wykrywa hormon w moczu, a w moczu jest niższe stężenie chyba.
 
Do góry