reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja testu ciążowego

reklama
Wikoosia, sprawdzałaś betę?😊 Ja juz jestem po drugim badaniu - 782.
Hej nie sprawdzałam jeszcze :-( dopiero dzisiaj udało mi się załatwić tydzień wolnego. I od jutra będę działać. Tylko zastanawiam się jak lepiej zrobić czy jutro iść na betę a po jutrze powtórzyc aby sprawdzic czy przyrasta czy przyrost powinno się sprawdzać po dwóch dniach a nie dzień po dniu? To wtedy nie mam po co iść jutro bo czwartek jest wolny tylko poszłabym w środę, a powtórkę zrobiła w piątek.
 
Hej nie sprawdzałam jeszcze :-( dopiero dzisiaj udało mi się załatwić tydzień wolnego. I od jutra będę działać. Tylko zastanawiam się jak lepiej zrobić czy jutro iść na betę a po jutrze powtórzyc aby sprawdzic czy przyrasta czy przyrost powinno się sprawdzać po dwóch dniach a nie dzień po dniu? To wtedy nie mam po co iść jutro bo czwartek jest wolny tylko poszłabym w środę, a powtórkę zrobiła w piątek.
Jak pójdziesz dziś to powtórka w środę.
Jak pójdziesz we wtorek to powtórka w czwartek.
 
Beta przyrasta dokładnie co 41 godzin, więc jak pisze Cerolajna - pn i środa albo wtorek i wtedy czwartek😊
 
Jak pójdziesz dziś to powtórka w środę.
Jak pójdziesz we wtorek to powtórka w czwartek.
Dzięki dziewczyny zmotywowałyście mnie i mimo że miałam do pozałatwiania dzisiaj inne sprawy to zebrałam sie i pojechalam na bete co prawda po śniadaniu ale pani w labo mówiła że nic sie szkodzi. Także w środe powtórka. Dam znac pozniej jak wynik :-)
 
Dzięki dziewczyny zmotywowałyście mnie i mimo że miałam do pozałatwiania dzisiaj inne sprawy to zebrałam sie i pojechalam na bete co prawda po śniadaniu ale pani w labo mówiła że nic sie szkodzi. Także w środe powtórka. Dam znac pozniej jak wynik :-)
Oznaczenie HCG może być po jedzeniu 😉
 
Dzięki dziewczyny zmotywowałyście mnie i mimo że miałam do pozałatwiania dzisiaj inne sprawy to zebrałam sie i pojechalam na bete co prawda po śniadaniu ale pani w labo mówiła że nic sie szkodzi. Także w środe powtórka. Dam znac pozniej jak wynik :-)
Czekamy z niecierpliwością😊
 
Hej laski mam wyniki chyba jest OK beta 550 w środę powtórka mam nadzieję że ładnie przyrośnie !!! ❤️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wow ekstra, no to teraz oby wszystko się u nas dobrze rozwijało❤ ja dzisiaj mam jeszcze teleporadę u położnej, zobaczymy co powie.
Noo cieszę się niesamowicie :-) A co będziesz konsultować :-) ? Ja mam tydzień urlopu to się będziemy się z fasolką wylegiwać 😀 a jak się czujesz ogólnie ? Masz jakieś dolegliwości ?
 
Do góry