reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja testu ciążowego

reklama
Noo cieszę się niesamowicie :-) A co będziesz konsultować :-) ? Ja mam tydzień urlopu to się będziemy się z fasolką wylegiwać 😀 a jak się czujesz ogólnie ? Masz jakieś dolegliwości ?
Juz jestem po konsultacji, tzn. powiedzialam, że robiłam 3 testy i wyszły pozytywne, podalam wyniki bety, mowila ze przyrost jest w porządku. Zapytałam czy wizyta u ginekologa 24.11 będzie w odpowiednim terminie i wystawiła mi skierowanie na morfologię, mocz, cukier, HIV itp. I pogratulowała mi😄 a badania kazała mi zrobić 22 listopada. Ogólnie dobrze się czuję, troche senna momentami i zmeczona, czasami rano mam tylko napady gorąca i generalnie prawie cały czas czuję, że ta temperatura jest jakby lekko podwyższona. I bolą mnie strasznie piersi, ale tylko przy dotyku. A Ty jakie masz objawy i jak się czujesz?😊
 
I fajnie masz, że masz urlop, przyda Ci się🥰
Ale super że mamy badanie tego samego dnia 😀 ja też dziś dzwoniłam i umówiłam się na 22 ❤️ Tak więc czekamy wspólnie 😍 !!! Ja nie czuje żebym miałam podwyższoną temperature. Z objawów to niestety już mam mdłości i tego boje się najbardziej bo w poprzedniej straconej ciąży przez wymioty trafiłam do szpitala z wycieńczeniem po prostu wymiotowałam non stop dzień i noc. Mam nadzieję że tym razem będzie chociaż trochę lżej. Piersi też mnie bolą przy dotyku. No i czasem w głowie się zakręci. A tak po za tym to OK 👍 a Ty pracujesz? Kiedy zamierzasz iść na L4 ?
 
Ojej bardzo mi przykro z powodu poprzednich przeżyć.. tym razem będzie wszystko dobrze, musi być!🍀 Ale super, że też masz 22go badania, zawsze to raźniej😃❤ na L4 z chęcią poszłabym jak najszybciej, bo mam stresującą pracę. A Ty kiedy się wybierasz?
 
Ojej bardzo mi przykro z powodu poprzednich przeżyć.. tym razem będzie wszystko dobrze, musi być!🍀 Ale super, że też masz 22go badania, zawsze to raźniej😃❤ na L4 z chęcią poszłabym jak najszybciej, bo mam stresującą pracę. A Ty kiedy się wybierasz?
Ja też mam bardzo stresującą i odpowiedzialną pracę. I też myślę że powinnam iść jak najszybciej. Boje się też rekacji w pracy na moją nowinę. Zobacze tego 22 co powie lekarka. I wtedy postanowie - Myślę że do końca listopada popracuje. I od 1 grudnia zaczyna się 8 tydzień i wtedy chyba pojde na l4. W tamej cisy tez od 8 tygodnia własnie zaczeły mi się silne mdłości i musiałam iść na zwolnienie ale teraz może wcale tak nie być ponoć każda ciąża jest inna. Jeśli czułabym się dobrze to może nawet do końca grudnia bym popracowała. Jeszcze pomyślę.
 
Ja też mam bardzo stresującą i odpowiedzialną pracę. I też myślę że powinnam iść jak najszybciej. Boje się też rekacji w pracy na moją nowinę. Zobacze tego 22 co powie lekarka. I wtedy postanowie - Myślę że do końca listopada popracuje. I od 1 grudnia zaczyna się 8 tydzień i wtedy chyba pojde na l4. W tamej cisy tez od 8 tygodnia własnie zaczeły mi się silne mdłości i musiałam iść na zwolnienie ale teraz może wcale tak nie być ponoć każda ciąża jest inna. Jeśli czułabym się dobrze to może nawet do końca grudnia bym popracowała. Jeszcze pomyślę.
Ja też poczekam i zobaczę co powie mi ginekolog. U mnie w pracy jeśli chodzi o szefostwo i zachodzenie w ciążę jest ok, nawet się tym nie stresuję, bo już ostatnio zastanawiali się kiedy zajdę w ciążę, skoro jestem świeżo upieczoną mężatką.
 
Cześć dziewczyny, co o tym myślicie?? Zrobilam teraz wieczorem, bo nie wytrzymałam do rana..
Kupilam 3 testy tej samej firmy. 25 dc, trzeci test dzień po dniu i nic, negatywny. Dzis zaraz po teście robilam betę, już bez nadzieji o ciąży. Wynik bety 86... Możliwe że te testy moglu być fabrycznie wadliwe?
 
reklama
Kupilam 3 testy tej samej firmy. 25 dc, trzeci test dzień po dniu i nic, negatywny. Dzis zaraz po teście robilam betę, już bez nadzieji o ciąży. Wynik bety 86... Możliwe że te testy moglu być fabrycznie wadliwe?
Nie mam pojęcia, dziwna sytuacja. Kup test innej firmy :-)
 
Do góry