reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyniku neta hcg

Dołączył(a)
14 Luty 2019
Postów
7
Cześć dziewczyny!

Jestem tu nowa. To pierwszy cykl, w którym staraliśmy się o dzidziusia. Dziś 24 dc, cykle mam 28 dniowe. Pośpieszyłam się dzis badaniem beta hcg z krwi, jestem w gorącej wodzie kąpana. Jednak wynik nie jest dla mnie jednoznaczny. Pomożecie?

Pozdrawiam,
Natka
 

Załączniki

  • 8AF79279-6763-4641-916E-70B013542455.jpeg
    8AF79279-6763-4641-916E-70B013542455.jpeg
    21,7 KB · Wyświetleń: 982
reklama
Według norm wynik kwalifikuje się na bardzo wczesną ciażę. Możliwe, że u Ciebie jest tuż po zagnieżdzeniu bo szybko zrobiłaś badanie. Koniecznie powtórz badanie za dwa dni, zobaczysz czy HCG przyrasta. Niestety przy tak niskich wartościach różnie może być.
 
A ja Ci gratuluję. I życzę powodzenia. Nie martw się niczym i myśl pozytywnie. Wartość w ogóle nie jest niska. Jest to po prostu początek ciąży bo jesteś dopiero w 24 DC. Moja pierwsza beta w 24 DC wynosiła 8 przy braniu zastrzyku z pregnylem na uwolnienie jajeczka. Dziś córka ma już 2 i pół roku. 3mam kciuki
 
A ja juz pomyślałam, ze skoro nie łapię się w przedziale 5,8-71,2 (3 tydzień) to juz nie ma szans. Ale z drugiej strony kobiety przed menopauzą powinny mieć wynik <5,3 wiec tutaj zwątpiłam.. Dziekuje Wam za szybkie odpowiedzi!
 
A ja juz pomyślałam, ze skoro nie łapię się w przedziale 5,8-71,2 (3 tydzień) to juz nie ma szans. Ale z drugiej strony kobiety przed menopauzą powinny mieć wynik <5,3 wiec tutaj zwątpiłam.. Dziekuje Wam za szybkie odpowiedzi!
Powtórz betę po 2 dniach żeby zobaczyć dla świętego spokoju jak przyrasta. U mnie po 2 dniach była ponad 21. Masz szanse. Powodzenia
 
Hej dziewczyny. Jutro termin @. W sobotę rano i dziś (poniedziałek) wykonałam test. Oba negatywne. Zaczynam tracić nadzieję..
 
Twoja beta pewnie wynosi gdzieś około 20. Testy mają różne czułości, mogą jeszcze nie wykryć ciąży
 
reklama
Do góry