reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

my tez ponad dwa lata na czuja hehehe ;p i po tym czasie i ziolkach na plodnosc jest Wojtek:D
a ja zapomnialam tabletki przedwczoraj, nie wiem czy smiac sie czy plakac ;p:-p
 
reklama
juhuuuuuu :) mam zielone światlo, po wczorajszej wizycie :) Dostałam tabl.Jasminum na dwa cykle, później znowu spiralka.
Małż jak zobaczył cenę tabl. 38zł to się za głowę złapał i palnął, że taniej gumki wyjdą. Już miałam ochotę odpowiedzieć, że taniej to wstrzęmięźliwość wyjdzie :wściekła/y:
Ja się kurna truję i na ew. efekty uboczne narażam. Eh faceci !
Młody na weekend do dziadków, a ja zrobię full romantik wieczór :)
 
Moja Pani doktor odradziła zastrzyk ze względu na to, że nie wiadomo jak się będę czuć po nim a poza tym przez dłuższy czas ciężko po nim zajść w ciążę. I poleciła to kobietom, które mają 2 dzieci już.

hehe, zabrzmiało tak, jakby każda kobieta na swiecie chciała mieć dwójkę dzieci i kropka :-) Ani wiecej ani mniej!
Mi ginekolog powiedział na wizycie PO, że śmiało mogę zachodzić w kolejną ciążę.
Mąż się rozochocił, ale mikroskop wskazywał mega płodność, więc wyhamowaliśmy. Po owulacji próbowaliśmy ale mnie bolało. Bardzo. I nie wiem czy mam ochotę to powtórzyć... Kiedy to przejdzie?
 
hej dziewczynki a ja po wczorajszej wizycie u gina dostalam tabl. naraya-jakas nowosc-dlatego na moim zadupiu w aptekach znalezc nie moge:/
wiecie ze ja przez 4 lata tez sie z mezem nie zabezpieczalam tylko stos. przerywany i my nie wpadli wtedy..

ja juz sama nie wiem ale u nas w lozku jest beznadziejnie-mi sie nie chce ,a maz jak chce to tak "na od*******" to zrobi bo nie chce mu sie nic "wymyslac""..jakd dla mnie to moglabym sie w ogole nie kochac... najlepiej bylo jak nie bylismy malzenstwem i nie mieszkalismy razem-przynajmniej sie wtedy troche staral..:(
 
hehe, zabrzmiało tak, jakby każda kobieta na swiecie chciała mieć dwójkę dzieci i kropka :-) Ani wiecej ani mniej!
Mi ginekolog powiedział na wizycie PO, że śmiało mogę zachodzić w kolejną ciążę.
Mąż się rozochocił, ale mikroskop wskazywał mega płodność, więc wyhamowaliśmy. Po owulacji próbowaliśmy ale mnie bolało. Bardzo. I nie wiem czy mam ochotę to powtórzyć... Kiedy to przejdzie?
ja też właśnie tak to zrozumiałam, ale nie chciałam się odzywać ;-)
 
Ostatnia edycja:
ja też właśnie tak to zrozumiałam, ale nie chciałam się odzywać ;-)

Mi też to tak zabrzmiało ale z drugiej strony nie wiem czy za rok, 2 lata nie zmienię zdania co do drugiego dziecka. Poza tym jakbym miała się źle czuć po zastrzyku przez 3 miesiące to wybieram tabletki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
monimoni - daj znac jak sie czujesz po Azalii i jaki bedzie ta pierwsza miesiaczka. Ja tez dostalam tą Azalie od gina ,ale jeszcze nie zaczęlam brać. Słyszalam duzo dobrego o tych tabletkach. Dla mnie najwazniejsze ,ze są dla kobiet karmiących :-)
 
reklama
Do góry