reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

reklama
Doris - jak na razie biorę 3 dzień i jest spoko ;) To jak organizm zareaguje będzie pewnie po jakimś tygodniu, dwóch dopiero.
 
Doris - jak na razie biorę 3 dzień i jest spoko ;) To jak organizm zareaguje będzie pewnie po jakimś tygodniu, dwóch dopiero.

spoko spoko poczekam. ja narazie wykupilam , ale jeszcze nie biorę i zacznę chyba jak dostane okres . No chyba ,ze wzcesniej zachce mi sie powrotu do spraw łóżkowych .... na co narazie sie nie zapowiada.
 
Ja jestem po zastrzyku prawie 3 tygodnie i jest ok. Nic mi nie dolega nic nie przytyłam (a nawet mogę się pochwalić że schudłam kilogram), ja jestem bardzo zadowolona - jeśli chodzi o kolejną ciąże to tak samo jest w kwestii spiralki - tak mi mówił mój gin. Po siralce niektóre kobiety mają ogromną trudność z zajściem w ciąże a inne zachodzą bardzo szybko. Zależy od organizmu. Ja wzięłam 1 zastrzyk i koniec - bo od lutego prawdopodobnie nie będę już karmić piersią. Więc przejdę na zwykłe tab. anty - chociaż na mnie działają te co mają niby złą opinię czuje się po nich super a po tych wszystkich wymyślnych i nowych fatalnie. Wcześniej stosowałam Dianę.
 
Strip ja też zaczęłam ostro krwawic :( wiec jak nic okres, tylko czemu tak wczesnie -ja nie chce ........

Za tydzien mam wizyte i nie moge sie doczekac na male szalenstwa. Ale cos mi sie zdaje ,ze chyba bedzie bolec ehh. Poczekalabym do marca jak przestane karmic % i wtedy na bank bedzie znieczulenie :) i zaszalec mozna.
 
sarisa jak dostaniesz zielone światło to nie mysl ,ze bedzie bolec tylko do dzieła :-). Nie czekaj do marca , bo jeszcze Ci ochota minie. Małzowi powiedz ,ze to Twoj "pierwszy raz" i ma byc delikatny!;-) No i przyjemnych wrazen życzę!
 
reklama
Do góry