reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Invicta- 3 weryfikacje po transferze

Miałam bo dodatkowo robiliśmy pod inne choroby w razie co. Stwierdziliśmy ze wolimy przebadać bo różnie bywa. Faktycznie dwa były obciążone chorobami których nigdy w rodzinie nikt nie miał.
 
reklama
2 dpt to blastocysta dopiero zaczyna się implantowac, wiec najwcześniej koło 5-6dpt pojawia się beta a nawet i później. Ja miałam weryfikacje ( po punkcji wtedy ovitrell już jest ponad 10dni od zastrzyki) i często było 3dpt około 3 ale to był już 13 dzien od zastrzyku i całej ampułki. W 6dpt z synem było 46 a teraz 6dpt 86 ale to bliźniaki. W 10dpt było 209 albo 500( bliźniaki) Jak były kriotransfery to 6dpt beta była około 7-8 ale ja miałam mniej pregnylu. No po zastrzyku spada ona szybciej, niż hcg po implantacji. I tam 9 dpt już miałam 0. 2 dpt nic nie mówi czy jest ciąża czy nie - przykro mi. Dopiero 6dpt będzie można ocenić:-) 6dpt - 6 dni po transferze może coś będzie widać.
Właśnie odebrałam wyniki (6dpt):
HCG- 8,6
Estriadol- 2790
Progesteron- 54,2

Nie wiem co myśleć...
 
Właśnie odebrałam wyniki (6dpt):
HCG- 8,6
Estriadol- 2790
Progesteron- 54,2

Nie wiem co myśleć...
Niska ta beta moim zdaniem to resztki ovitrell. Jak mrożone zarodki to jest szansa, ze jutro ładnie wzrośnie. Bo one czasem leniwe są :-) Musisz czekać do 10dpt jak będzie spadać dalej to nic z tego.
 
2 dpt to blastocysta dopiero zaczyna się implantowac, wiec najwcześniej koło 5-6dpt pojawia się beta a nawet i później. Ja miałam weryfikacje ( po punkcji wtedy ovitrell już jest ponad 10dni od zastrzyki) i często było 3dpt około 3 ale to był już 13 dzien od zastrzyku i całej ampułki. W 6dpt z synem było 46 a teraz 6dpt 86 ale to bliźniaki. W 10dpt było 209 albo 500( bliźniaki) Jak były kriotransfery to 6dpt beta była około 7-8 ale ja miałam mniej pregnylu. No po zastrzyku spada ona szybciej, niż hcg po implantacji. I tam 9 dpt już miałam 0. 2 dpt nic nie mówi czy jest ciąża czy nie - przykro mi. Dopiero 6dpt będzie można ocenić:-) 6dpt - 6 dni po transferze może coś będzie widać.
A co możecie powiedzieć o temperaturze? Dziś (2 dni po spodziewanej @) mam 37,6. Wiem, że luteina podnosi temp., ale aż o tyle?
 
Progesteron masz pewnie jak pierwszy trymestr ciąży - bo o takie poziomy chodzi przy transferze. Zatem i temperaturę masz jak w ciąży:-) czekaj na wyniki bety teraz będziesz mieć wszystkie objawy od progesteronu i estradiolu. Żaden objaw teraz o niczym nie świadczy, ani „dobry” ani „zły” jak plamienia czy skurcze.
 
Progesteron masz pewnie jak pierwszy trymestr ciąży - bo o takie poziomy chodzi przy transferze. Zatem i temperaturę masz jak w ciąży:-) czekaj na wyniki bety teraz będziesz mieć wszystkie objawy od progesteronu i estradiolu. Żaden objaw teraz o niczym nie świadczy, ani „dobry” ani „zły” jak plamienia czy skurcze.
Hej,

Jestem po 3 weryfikacji. Czekam na telefon od lekarza. Wygląda to następująco:

1 weryfikacja (2 dpt- 1/2 ovitrelle):
HCG- 63
Progesteron- 155
Estriadol- 2425
2 weryfikacja (6dpt- pewnie pozostałość ovitrelle)
HCG- 8,6
Progesteron-54,2
Estrofem-2790
3 weryfikacja (9dpt)
HCG- 12,8
Progesteron- 17,1
Estrofem- 2845

Co Wy na to?
 
Hej,

Jestem po 3 weryfikacji. Czekam na telefon od lekarza. Wygląda to następująco:

1 weryfikacja (2 dpt- 1/2 ovitrelle):
HCG- 63
Progesteron- 155
Estriadol- 2425
2 weryfikacja (6dpt- pewnie pozostałość ovitrelle)
HCG- 8,6
Progesteron-54,2
Estrofem-2790
3 weryfikacja (9dpt)
HCG- 12,8
Progesteron- 17,1
Estrofem- 2845

Co Wy na to?
W tym dniu hcg powinno być trzycyfrowe ok 100. Zarodek się zaimplantowal, ale moim zdaniem hcg jest za niskie. Zobacz co powie lekarz, czy będzie czekał czy odstawi leki. A masz jeszcze zarodki..?
Edit: to jest 9dpt wiec 80-90 beta powinna dobrze rokować..
 
Ostatnia edycja:
W tym dniu hcg powinno być trzycyfrowe ok 100. Zarodek się zaimplantowal, ale moim zdaniem hcg jest za niskie. Zobacz co powie lekarz, czy będzie czekał czy odstawi leki. A masz jeszcze zarodki..?
Edit: to jest 9dpt wiec 80-90 beta powinna dobrze rokować..
Właśnie miałam konsultacje. Lekarz powiedział, że faktycznie Beta w 9dpt powinna być 3-cyfrowa, jednak zdarzają się późne implantacje. U mnie Beta skoczyła, więc coś zaczyna się dziać. Dostałam potrójną dawkę luteiny i w najbliższy wtorek znowu Beta.
Tak, mam jeszcze jednego ❄️ 4.2.2.
 
reklama
Właśnie miałam konsultacje. Lekarz powiedział, że faktycznie Beta w 9dpt powinna być 3-cyfrowa, jednak zdarzają się późne implantacje. U mnie Beta skoczyła, więc coś zaczyna się dziać. Dostałam potrójną dawkę luteiny i w najbliższy wtorek znowu Beta.
Tak, mam jeszcze jednego ❄️ 4.2.2.
No to trzymam kciuki :-) a tamten tez ładny :-)
 
Do góry