reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Invicta- 3 weryfikacje po transferze

Cześć jestem po transferze 2 mrożonych zarodków. (5 dniowych) Mam dziecko z 1 udanego in vitro, ale na świeżo po punkcji w dlugim protokole. Teraz nie wiem jak sie odnosić do swoich wyników ponieważ w dzień transferu miałam 1/2 dawkę pregnylu a w poprzednim invitro nie miałam
1 weryfikacja 3dpt
Bhcg - 32,4
E2 - 658
PRG - 23,92
2 weryfikacja 6dpt
Bhcg - 43,5
E2 - 1906
PRG - 24,04
Na 3 weryfikację czekam do piątku
 
reklama
Właśnie miałam konsultacje. Lekarz powiedział, że faktycznie Beta w 9dpt powinna być 3-cyfrowa, jednak zdarzają się późne implantacje. U mnie Beta skoczyła, więc coś zaczyna się dziać. Dostałam potrójną dawkę luteiny i w najbliższy wtorek znowu Beta.
Tak, mam jeszcze jednego ❄️ 4.2.2.
Hej,

4 weryfikacja, 11 dpt:

HCG- 37,4
Estriadol- 1769
Progesteron- 12,76
 
Hej,

Jestem po 3 weryfikacji. Czekam na telefon od lekarza. Wygląda to następująco:

1 weryfikacja (2 dpt- 1/2 ovitrelle):
HCG- 63
Progesteron- 155
Estriadol- 2425
2 weryfikacja (6dpt- pewnie pozostałość ovitrelle)
HCG- 8,6
Progesteron-54,2
Estrofem-2790
3 weryfikacja (9dpt)
HCG- 12,8
Progesteron- 17,1
Estrofem- 2845

Co Wy na to?
Hej, mam 4 weryfikację, 11 dpt:

HCG- 37.4
Estriadol- 1769
Progesteron- 12,76

Dzwonił p. Doktor. Mówi, że tak niskiej bety, ale mimo wszystko dobrego przyrostu, nie można bagatelizować. Kolejna weryfikacja w sobotę (15 dpt). Ponoć biologa jest nieprzewidywalna. Jeśli HCG do soboty wzrośnie do 1000, to może nawet p. Doktor pokusi się o USG.

Co myślicie?
 
Hej, mam 4 weryfikację, 11 dpt:

HCG- 37.4
Estriadol- 1769
Progesteron- 12,76

Dzwonił p. Doktor. Mówi, że tak niskiej bety, ale mimo wszystko dobrego przyrostu, nie można bagatelizować. Kolejna weryfikacja w sobotę (15 dpt). Ponoć biologa jest nieprzewidywalna. Jeśli HCG do soboty wzrośnie do 1000, to może nawet p. Doktor pokusi się o USG.

Co myślicie?
Dziwnie ci skacze ta beta, ale badz dobrej mysli. Ja sie dowiem w piatek
 
Dziwnie ci skacze ta beta, ale badz dobrej mysli. Ja sie dowiem w piatek
Nie skacze...2 początkowe pomiary były zakłamane przez Ovitrelle. Lekarz stwierdził, że beta była w nich na niziutkim poziomie, reszta to Ovitrelle. Od 3 pomiarów beta przyrasta książkowo.

Trzymam za Ciebie kciuki!
 
Nie skacze...2 początkowe pomiary były zakłamane przez Ovitrelle. Lekarz stwierdził, że beta była w nich na niziutkim poziomie, reszta to Ovitrelle. Od 3 pomiarów beta przyrasta książkowo.
Trzymam za Ciebie kciuki!
Generalnie przy dobrze rokujących ciążach 6 dpt beta jest dwucyfrowa, 10dpt trzycyfrowa czasem może być poniżej 100, ale generalnie w tym czasie jest około 100. W pierwszych dniach przyrosty są bardzo duże czasem beta się podwaja lub potrwają ciągu 48h potem hcg podwaja się wolniej co 3-4dni. Czasem, ale bardzo rzadko zarodek ma jakiś problem z rozwojem czy trofoblast jest uszkodzony i beta stoi w miejscu, albo jest niski przyrost. To zdarza się bardzo rzadko, może w 5%. Pozostałe przypadki to niestety ciąże, które nie rozwijają się prawidłowo. Niektóre kliniki czekają do usg, żeby sprawdzić czy ciąża mimo wszystko rozwija się prawidłowo. Są kliniki które nie czekają na cud ze względu na zdrowie psychiczne i fizyczne pacjentki. Ta beta moim zdaniem nie nastraja optymistycznie, jeżeli dojdzie do 1000 to można szukać pęcherzyka, tydzień później powinien być zarodek itd....
 
Dziewczyny, ja jestem po trzecim transferze w invica, zrobiłam weryfikację i beta rośnie :) Jesteśmy bardzo szczęśliwi, zapowiada się na to, że naprawdę się udało! :D
 
reklama
Dziewczyny, ja jestem po trzecim transferze w invica, zrobiłam weryfikację i beta rośnie :) Jesteśmy bardzo szczęśliwi, zapowiada się na to, że naprawdę się udało! :D
Wow, gratulacje! Mam nadzieję, że i mi niedługo szczęście dopisze. Jestem przed pierwszym transferem i bardzo się stresujemy, tym bardziej, że będziemy korzystać z KD. Wszystko już prawie dograne, transfer w przyszłym tygodniu… Aż nie mogę spać po nocach z tego stresu, tak bardzo bym chciała, zeby się udało!
 
Do góry