reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Invicta- 3 weryfikacje po transferze

reklama
W tym tygodniu już nie Spr się bety. Sprawdzałam później po 3 weryfikacji kilka razy to ładnie rosła jak był wyniki 3000 tys to była moja ostatnia. Po 1 usg doktor powidział, że nie ma sensu już robić.
 
Oczywiście ze już nie było sensu:) ja tak dociekam bo miałam tez bardzo duże wartości bety ponad 3 tys chyba 14dpt i ciekawa jestem kiedy u Ciebie były te 3 tys jak długo po transferze?
a moje pytania dlatego ze przy badaniu Pappa mam podwyższone wolne bhcg i szukam osób tez z dużymi wartościami?
W każdym bądź razie bardzo sie ciesze ze sie udało to najważniejsze :)
 
Oczywiście ze już nie było sensu:) ja tak dociekam bo miałam tez bardzo duże wartości bety ponad 3 tys chyba 14dpt i ciekawa jestem kiedy u Ciebie były te 3 tys jak długo po transferze?
a moje pytania dlatego ze przy badaniu Pappa mam podwyższone wolne bhcg i szukam osób tez z dużymi wartościami?
W każdym bądź razie bardzo sie ciesze ze sie udało to najważniejsze :)
Hm teraz dokaldnie Ci nie powiem bo nie mam przy sobie teczki z badaniami, ale wydaje mi się ze to nie było w 14 dniu po tylko dalej. My dopiero jesteśmy przed badaniami prenetalnymi. Właśnie czytałam o tej becie, że może coś tam wyjść. Który tydzień jeśli można wiedzieć ?
 
Hm teraz dokaldnie Ci nie powiem bo nie mam przy sobie teczki z badaniami, ale wydaje mi się ze to nie było w 14 dniu po tylko dalej. My dopiero jesteśmy przed badaniami prenetalnymi. Właśnie czytałam o tej becie, że może coś tam wyjść. Który tydzień jeśli można wiedzieć ?
Mi wyszła podwyższona przy prenatalnych w 12+3 chyba ale to nie ma raczej związku z Beta hcg, lekarz z którym omawiałam wyniki Pappa powiedział, ze to wolna podjednostka hcg ale ja i tak szukam przyczyny... zrobiłam już test sanco jestem przerażona po tej pappie, na wynik musze czekac do przyszłego czwartku:(
czy ty przy prenatalnych będziesz robic Pappa?
 
Tak ja będę miała 28 stycznia robione takie badania i usg i Pappa. Słyszałam ze właśnie w tych drugich często wychodzi coś nie tak. Mam nadzieje ze u Ciebie będzie wszystko okej !! Najgorsze to czekanie :(
 
reklama
Tak ja będę miała 28 stycznia robione takie badania i usg i Pappa. Słyszałam ze właśnie w tych drugich często wychodzi coś nie tak. Mam nadzieje ze u Ciebie będzie wszystko okej !! Najgorsze to czekanie :(
Daj znac koniecznie po wyniku Usg a potem krwi, Ty miałaś tą metodę in vitro która eliminuje trisomie wiec możesz byc spokojna- to tylko formalność!;) tez mam taka nadzieje i nie dopuszczam innej myśli ale czekanie mnie wykańcza, to chyba gorsze niż odliczanie do bety po transferze:(
 
Do góry