reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Invicta- 3 weryfikacje po transferze

Jodełkaaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2021
Postów
16
Cześć Dziewczyny,

szukałam takiego tematu w necie, ale nie znalazłam. Zakładam więc.
Jestem 4 dpt i w ubiegłą sobotę (2dpt) miałam pierwszą weryfikację:
1. HCG- 63,00
2. Progesteron- 155,8
3. Estrogen 2425
Miałam transferowane 2 świeże blastki. W dniu transferu przyjęłam 1/2 ovitrelle. Wartość HCG pewnie przekładana.
Ciekawa jestem jednak, jakie były Wasze wyniki po weryfikacjach.

Niech moc będzie z nami :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

szukałam takiego tematu w necie, ale nie znalazłam. Zakładam więc.
Jestem 4 dpt i w ubiegłą sobotę (2dpt) miałam pierwszą weryfikację:
1. HCG- 63,00
2. Progesteron- 155,8
3. Estrogen 2425
Miałam transferowane 2 świeże blastki. W dniu transferu przyjęłam 1/2 ovitrelle. Wartość HCG pewnie przekładana.
Ciekawa jestem jednak, jakie były Wasze wyniki po weryfikacjach.

Niech moc będzie z nami :)
Ja brałam w dniu transferu chyba 1/3 pregnylu jak było krio nie robiłam I weryfikacji tylko 6dpt samą betę robiłam nadal pregnyl był. Dopiero 10dpt widać czy jest ciąża. Pregnyl jest do 10 dni a nawet dłużej. Czasem da się zobaczyć już przy II weryfikacji czy się udało mimo pregnylu itp..Pregnyl to prawie to samo co ovitrell. A jakie blastocysty miałaś podane jakiej morfologii?
 
Kate, dzięki za odpowiedź. Wydaje mi się, że nawet jak na ovitrelle to dość duża beta, stąd miałam nadzieję :)
Teraz ponoć jest nowe oznaczenie. Jedna z blastek to tzw. top quality.
1. Bl 3.1.2
2. Bl 2.2.3
 
Ja brałam w dniu transferu chyba 1/3 pregnylu jak było krio nie robiłam I weryfikacji tylko 6dpt samą betę robiłam nadal pregnyl był. Dopiero 10dpt widać czy jest ciąża. Pregnyl jest do 10 dni a nawet dłużej. Czasem da się zobaczyć już przy II weryfikacji czy się udało mimo pregnylu itp..Pregnyl to prawie to samo co ovitrell. A jakie blastocysty miałaś podane jakiej morfologii?
Kate, dzięki za odpowiedź. Wydaje mi się, że nawet jak na ovitrelle to dość duża beta, stąd miałam nadzieję :)
Teraz ponoć jest nowe oznaczenie. Jedna z blastek to tzw. top quality.
1. Bl 3.1.2
2. Bl 2.2.3
 
Kate, dzięki za odpowiedź. Wydaje mi się, że nawet jak na ovitrelle to dość duża beta, stąd miałam nadzieję :)
Teraz ponoć jest nowe oznaczenie. Jedna z blastek to tzw. top quality.
1. Bl 3.1.2
2. Bl 2.2.3
2 dpt to blastocysta dopiero zaczyna się implantowac, wiec najwcześniej koło 5-6dpt pojawia się beta a nawet i później. Ja miałam weryfikacje ( po punkcji wtedy ovitrell już jest ponad 10dni od zastrzyki) i często było 3dpt około 3 ale to był już 13 dzien od zastrzyku i całej ampułki. W 6dpt z synem było 46 a teraz 6dpt 86 ale to bliźniaki. W 10dpt było 209 albo 500( bliźniaki) Jak były kriotransfery to 6dpt beta była około 7-8 ale ja miałam mniej pregnylu. No po zastrzyku spada ona szybciej, niż hcg po implantacji. I tam 9 dpt już miałam 0. 2 dpt nic nie mówi czy jest ciąża czy nie - przykro mi. Dopiero 6dpt będzie można ocenić:-) 6dpt - 6 dni po transferze może coś będzie widać.
 
2 dpt to blastocysta dopiero zaczyna się implantowac, wiec najwcześniej koło 5-6dpt pojawia się beta a nawet i później. Ja miałam weryfikacje ( po punkcji wtedy ovitrell już jest ponad 10dni od zastrzyki) i często było 3dpt około 3 ale to był już 13 dzien od zastrzyku i całej ampułki. W 6dpt z synem było 46 a teraz 6dpt 86 ale to bliźniaki. W 10dpt było 209 albo 500( bliźniaki) Jak były kriotransfery to 6dpt beta była około 7-8 ale ja miałam mniej pregnylu. No po zastrzyku spada ona szybciej, niż hcg po implantacji. I tam 9 dpt już miałam 0. 2 dpt nic nie mówi czy jest ciąża czy nie - przykro mi. Dopiero 6dpt będzie można ocenić:-) 6dpt - 6 dni po transferze może coś będzie widać.
Kolejną weryfikację mam właśnie 6 dpt (27 stycznia). Na pewno dam znać. Mam nadzieję, że coś już będzie wiadomo.
 
Ja miałam tez podany ten zastrzyk i tak 1 weryfikacja :
Progesteron - 26,46
Estradiol - 2487
HCG - 26,82
2 weryfikacja
Progesteron - 20,77
Estradiol - 2533
HCG - 27,49
3 weryfikacja
Progesteron -26,25
Estradiol - 2215
HCG- 123,5

Transfer w invicta 5 dniowy zarodek 5.2.2 i tez weryfiacje .
 
Ja miałam tez podany ten zastrzyk i tak 1 weryfikacja :
Progesteron - 26,46
Estradiol - 2487
HCG - 26,82
2 weryfikacja
Progesteron - 20,77
Estradiol - 2533
HCG - 27,49
3 weryfikacja
Progesteron -26,25
Estradiol - 2215
HCG- 123,5

Transfer w invicta 5 dniowy zarodek 5.2.2 i tez weryfiacje .
Udało się?
 
reklama
Do góry