reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Czytnik o ktorym pisalas to taka przodujaca marka, jak zdazylam sie zorientować;) dawno go kupowalas? Jaki masz konkretnie model? Chyba sprawie sobie na urodziny; )

ja mam taki KINDLE PAPERWHITE II BEZ REKLAM FIRMA WARSZAWA (5382270884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. od tego sprzedawcy kupiłam.
jestem z niego mega zadowolona. tak to marka przodująca. dzięki funkcji paperwhite oczy wogóle się nie męczą. patrzysz na ekran ale wrażenie, że patrzysz na kartkę papieru. można ustawić siłę podświetlenia, no poprostu super sprawa. ja mam go od lipca zeszłego roku. na początku nie mogłam się przekonać. ale teraz... czytam codziennie. od stycznia przeczytałam 16 książek. jak widzicie niektóre to świeżutkie ciepłe bułeczki.
a książka "nie oddam dzieci" ni wymaga komentarza...

marzen jak napisałaś że chcesz żeby była środa, to aż sie zgubiłam jaki dziś dzień. kochana to jeszcze tydzień. ogarniaj, ogarniaj kochana. później długi weekend:-D
 
reklama
Może troszkę opowiem o sobie staramy się o dzidzie 5lat bez żadnych efektow od niedawna mam nowego lekarza który w końcu zaczął dziać mój problem brak jajeczkowania za czy idzie brak@.Zrobiony szereg badan w tym laparoskopia drożność ok, symulacja clo nic nie drgnło później femara tez nic zero zlosc żal do samej siebie.Wkoncu merianol 5amp.USG w 9dc 9pecherzykow hura nareszczie jest nadzieja wow ale się rozpisalam
 
MagdaM dzieki:))) na pewno kupie kindlea i raczej wlasnie uzywanego:) pare książęk przeczytalam na telefonie, ale oczy strasznie sie mecza, dlatego zainteresowałam sie czytnikiem:) i ten ma wi-fi:)

Madziula nie znam tego leku.
Masz aktualnie 9 dominujących pecherzykow? :| dobrze zrozumiałam?!
Nie jajeczkujesz w ogóle? Nigdy?
Jakie masz Amh?

Kredka kolejny ciemnogrod:/
Widzialyscie wypowiedz papy Franciszka? O "produkcji ludzi"? :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
No 9 to strasznie duzo chyba? Czy oni przy 9 beda Ci robic iui?

Dziewczyny ide zaraz na masaz:-D zobaczymy czy pomoze:-) na razie to po odklejeniu plastrow musze zmyc ten klej co po nich zostaje bo przeciez taka poklejona nie pojde:-) nalozylam oliwke i czekam:-) zaraz sprobuje to szorstka rekawiczka pod prysznicem zmyc:-)
 
Do góry