reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Powodzenia dla wszystkich po IUI, przede wszystkim się nie poddawajcie. My korzystalismy z banku bo męża nasienie baaardzo kiepsko. Jeszcze się nie nakręcam bo poźniej nie chce się niemile zaskoczyć... Ja też ciągle wertuje fora i statystyki także to norma chyba :D
 
reklama
Jakoś to do mnie nie dociera :-) IUI pierwsza ale wcześniej miałam jedno IVF bez efektu i jedną punkcję przed kolejnym ewentualnym transferem ale niestety nic się wtedy nie zapłodniło i dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę kliniki i bank
 
Witam Was dziewczyny. Jestem tu całkiem nowa choć nie bardzo nowa w staraniach (już ponad 7 letnich). 29.11 miałam pierwszą IUI. Za tydzień mam zrobić betaHcg ale czuję że nic z tego brak jakichkolwiek objawów. Do tego jeszcze złapałam strasznego doła dlatego zdecydowałam się napisać. Trzymam kciuki za Was wszystkie i za to by Nasze największe marzenia wreszcie się spełniły
 
Anett ja dzis o 23 bede miala podany zastrzyk i o 11 rano w czwartek iui.


Mika no to teraz trzymamy kciuki :)


Ludek wiesz ze mi przykro...


Witaj Joko, strasznie dlugo czekaliscie na pierwsza iui. Co u Was bylo przeszkoda?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cassiah ja mam pco stwierdzone wiele lat temu. Bez stymulacji nie mam owulacji wogole. Od 2009 roku nie robiliśmy nic żeby nie być w ciąży. Milion badań. Hsg miałam robione w kwietniu 2015 - drożne obydwa jajowody. Przez kilka miesięcy może rok byłam stymulowana clo (pęcherzyki pięknie rosły i pękały - a ciąży nie było). Mój mąż zgodził się na badanie dopiero w marcu tego roku. Wynik - mała ilość (5.3mln) i słaba morfologia plemników. Po lekach morfologia jest ok i ilość się zwiększyła do 5.9 mln... I wreszcie zdecydowaliśmy się na klinikę w Warszawie, w której pracuje lekarka którą poznałam kiedyś w szpitalu (wczesniej leczyłam się w swoim mieście i to był błąd) i tam od razu zaproponowano nam inseminację... Oby udaną:) Cassiah trzymam kciuki za Twoją czwartkową IUI!!!! Która to twoja IUI???

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was dziewczyny. Jestem tu całkiem nowa choć nie bardzo nowa w staraniach (już ponad 7 letnich). 29.11 miałam pierwszą IUI. Za tydzień mam zrobić betaHcg ale czuję że nic z tego brak jakichkolwiek objawów. Do tego jeszcze złapałam strasznego doła dlatego zdecydowałam się napisać. Trzymam kciuki za Was wszystkie i za to by Nasze największe marzenia wreszcie się spełniły
Joko na objawy jeszcze za czesnie i nie lap doła! trzymam kciuki niech Twoje marzenie sie spełni na święta :):) jak u Was wyniki? Po ktorej lezy problem?
 
reklama
Cassiah ja mam pco stwierdzone wiele lat temu. Bez stymulacji nie mam owulacji wogole. Od 2009 roku nie robiliśmy nic żeby nie być w ciąży. Milion badań. Hsg miałam robione w kwietniu 2015 - drożne obydwa jajowody. Przez kilka miesięcy może rok byłam stymulowana clo (pęcherzyki pięknie rosły i pękały - a ciąży nie było). Mój mąż zgodził się na badanie dopiero w marcu tego roku. Wynik - mała ilość (5.3mln) i słaba morfologia plemników. Po lekach morfologia jest ok i ilość się zwiększyła do 5.9 mln... I wreszcie zdecydowaliśmy się na klinikę w Warszawie, w której pracuje lekarka którą poznałam kiedyś w szpitalu (wczesniej leczyłam się w swoim mieście i to był błąd) i tam od razu zaproponowano nam inseminację... Oby udaną:) Cassiah trzymam kciuki za Twoją czwartkową IUI!!!! Która to twoja IUI???

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Joko a gdzie do kliniki w wawie chodzisz i do jakiej pani doktor?
 
Do góry