reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Temat na forum 'Ciąża po in vitro, inseminacji' rozpoczęty przez dagamit, 19 Maj 2010.

?

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?

1. Po 1

19,4%
  2. Po 2

8,7%
  3. Po 3

8,7%
  4. Po 4

1,9%
  5. Po 5

2,9%
  6. Po 6

głosów: 0
    0,0%
  7. Po 7

0,0%
  8. Po 8

0,0%
  9. Po większej liczbie.

0,0%
  10. Nie udało się.

60,2%
  1. anett96

anett96 Fanka BB :)

super sprawa ale dla mnie to za długo troche

2. Joko86

Joko86 Fanka BB :)

Trzeba mieszkać w Warszawie chyba tylko z tego co czytałam. Teraz nie ma obowiązku meldunku. To byłaby lipa jak trzeba będzie mieć meldunek. Bo jak wynajmujesz mieszkanie to nikt cię w nim nie zamelduje. Ale skoro składam pit do US Warszawa i wskazuje że mieszkam w Warszawie mimo że nie jestem zameldowana i moje podatki idą do Warszawy to co?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. adunnnia90

adunnnia90 Fanka BB :)

No długo długo ja tez bym nie mogła tyle czekac ale zdaje sobie sprawę ze sa pary których nawet na IUI nie stac a co dopiero na in vitro.
    Ja sie ciesze wlasnie ze moj lekarz chce teraz jak sie okaze ze 4 IUI sie nie udała to szybko protokół do in vitro pisać zeby badania byly wazne bo tak to znowu czekanie za wynikami itp a tak w marcu moze bede po in vitro. Teraz z czasem zaluje ze sie zdecydowalam na IUI. 4 miesiace zlecialy i nic z tego nie wyszlo...suma sumarum kosztow IUI, dojazdów, wizyt i lekow to już bym byla po in vitro....ehh

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

5. zylwia

zylwia Fanka BB :)

Czytam teraz jak tu piszecie,ze IUI to.strata czasu wiec czasem mysle czy warto sie angazowac ? Czy sprobowac raz ? Mi wypadnie w ostatnim tygodniu stycznia..oczywiscie pierwszy raz robiona...

6. Joko86

Joko86 Fanka BB :)

Ja podejdę też z końcem stycznia do drugiej IUI i chyba ostatniej

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

7. adunnnia90

Ja żałuję ze podchodzilam do 4

8. zylwia

No ja wlasnie tak czytam,nadrabiam co ostatnio sie dzieje bo teraz cale dnie pracuje ... chodzi tez o to jak juz wczesniej wspominalam ,ze psychicznie jestem bardzo slaba ale w sumie ktora z nas nie jest.... :(

9. zylwia

Juz zaczynam sie rozmyslac....:(

10. reklama
  11. adunnnia90

Naprawde, nie chce nikogo zniechęcać ale sumowac wszystkie koszty i czas to juz bym dawno po in vitro byla...mnie ten czas to czekanie dobija

12. zylwia

Pomozcie..co zrobic ? Sprobowac chociaz ten jeden raz ? :( bo juz naprawde zaczynam myslec nad wycofaniem?

Poleć forum