reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


STYCZEŃ


12 - Mikaaaaa – monitoring cyklu
13 - evelevel – monitoring cyklu
13 - Mikaaaaa – IUI
14 - jolancik - beta hcg
15/16 - evelevel – IUI
16 - anett96 – monitoring cyklu
17 - adunnia90 - beta hcg
18 - Hanuta - beta hcg
19 - Moniczka2 - beta hcg

LUTY

27 – azjak – laparoskopia z histeroskopią


"Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy"
Winston Churchill
 
reklama
Jolancik a Ty jak z tym testowaniem?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Chciałam dzisiaj zrobić betę! poszłam do punktu pobrań (z pracy blisko bo ulice dalej) a tam kartka na drzwiach, że "dziś i jutro punkt nieczynny z powodu choroby"! Normalnie mam pecha! :hmm:
Zawiedziona musiałam wrócić do pracy, więc pozostaje mi najbliższa sobota by przejść się do budynku koło szpitala albo zrobić rano sikańca...
 
Chciałam dzisiaj zrobić betę! poszłam do punktu pobrań (z pracy blisko bo ulice dalej) a tam kartka na drzwiach, że "dziś i jutro punkt nieczynny z powodu choroby"! Normalnie mam pecha! :hmm:
Zawiedziona musiałam wrócić do pracy, więc pozostaje mi najbliższa sobota by przejść się do budynku koło szpitala albo zrobić rano sikańca...
Może to dobry znak :)

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałam dzisiaj zrobić betę! poszłam do punktu pobrań (z pracy blisko bo ulice dalej) a tam kartka na drzwiach, że "dziś i jutro punkt nieczynny z powodu choroby"! Normalnie mam pecha! :hmm:
Zawiedziona musiałam wrócić do pracy, więc pozostaje mi najbliższa sobota by przejść się do budynku koło szpitala albo zrobić rano sikańca...
A bierzesz progesteron?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie tez chciałam napisac ze moze to jakis znak[emoji4] [emoji4] [emoji4] a ja dzisiaj znowu fatalnie sie czuje przedwczoraj goraczka, wczoraj było a dzis znowu goraczka...moje cialo wariuje...[emoji20]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Może to też dobry objaw!? Może ta 4 IUI się udała? A jak się leczysz?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja cały czas czekam na @. Od wtorku już nie biorę dupka to powinien lada dzień przyjść @. Jakoś nie czuję bóli mocnych jak zawsze przed @ więc nie wiem kiedy przyjdzie... Powinna jutro... I wtedy przygotowania do IUI..

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry