reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
No długo długo ja tez bym nie mogła tyle czekac ale zdaje sobie sprawę ze sa pary których nawet na IUI nie stac a co dopiero na in vitro.
Ja sie ciesze wlasnie ze moj lekarz chce teraz jak sie okaze ze 4 IUI sie nie udała to szybko protokół do in vitro pisać zeby badania byly wazne bo tak to znowu czekanie za wynikami itp a tak w marcu moze bede po in vitro. Teraz z czasem zaluje ze sie zdecydowalam na IUI. 4 miesiace zlecialy i nic z tego nie wyszlo...suma sumarum kosztow IUI, dojazdów, wizyt i lekow to już bym byla po in vitro....ehh

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
wiesz co podjelas taka decyzje bo mocno wierzylas w jej powodzenie nie żałuj wszysko jest po coś. jestes bogatsza o doświadczenie :)
 
reklama
Ja cały czas czekam na @. Od wtorku już nie biorę dupka to powinien lada dzień przyjść @. Jakoś nie czuję bóli mocnych jak zawsze przed @ więc nie wiem kiedy przyjdzie... Powinna jutro... I wtedy przygotowania do IUI..

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
To IUI gdzies za 2 tygodnie &&&[emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Addunia ja jak zaszłam w ciaze to miałam identyczne objawy :) niechce nakrecc ale moze, moze :)
siedzisz dzis w domu?
Nie, w pracy bo urlopu nie chce wybierac bo i tak dosyć juz wybralam przez te IUI wizyty a wrazie in vitro tez bym potrzebowala. No wlasnie tez czytalam duzo na internecie o takich objawach i jakas tam nadzieja jest a noz....ale nie nakrecam sie bo rozczarowanie bedzie straszne... A w ktorym tygodniu stracilas ciaze i dlaczego? [emoji20]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anett a Ty jak tam zdrowko?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
ja juz moge w koncu oddychac ale 6 dzien w lozku juz daje mi sie we znaki. Wariuje :)
Nawet mame wydzwonilam zeby przyszla posiedziec i kolezanki o 17 przyjada bo nie dawalam juz rady :)
goraczki juz niema ale ja mialam problem z zatokami no i bol ogromnybyl ale prawie juzok. dokonca tyg.jeszcze w domu bede a potem zaczne szalec przed nowapraca :) zakupy moze ciuch nowy jakis,kosmetyczka, fryzjer, manicure :) oj odżyje! ja rok w domu siedze!!! masakra :)
dziekuje ze pytasz :) ale sie rozpisalam
 
ja juz moge w koncu oddychac ale 6 dzien w lozku juz daje mi sie we znaki. Wariuje :)
Nawet mame wydzwonilam zeby przyszla posiedziec i kolezanki o 17 przyjada bo nie dawalam juz rady :)
goraczki juz niema ale ja mialam problem z zatokami no i bol ogromnybyl ale prawie juzok. dokonca tyg.jeszcze w domu bede a potem zaczne szalec przed nowapraca :) zakupy moze ciuch nowy jakis,kosmetyczka, fryzjer, manicure :) oj odżyje! ja rok w domu siedze!!! masakra :)
dziekuje ze pytasz :) ale sie rozpisalam
Zrob sie na bóstwo niech wszyscy beda w szoku w nowej pracy [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie, w pracy bo urlopu nie chce wybierac bo i tak dosyć juz wybralam przez te IUI wizyty a wrazie in vitro tez bym potrzebowala. No wlasnie tez czytalam duzo na internecie o takich objawach i jakas tam nadzieja jest a noz....ale nie nakrecam sie bo rozczarowanie bedzie straszne... A w ktorym tygodniu stracilas ciaze i dlaczego? [emoji20]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
straciłam w 7 mym. serduszko przestało bic.cale swieta wielkanocy w zeszlym roku spedzilam w szpitalu no i jak wrocilam to mnie zwolnili.ot taka moja historia..wlasnie sie zastanawiam kurde jak w invitro bede brac wolne, tu nowa praca wiec jak tu sie co i raz zwalniac.. bede myslec, kabinowac..Ja juz chyba do 3 iui nie podchodze skoro sie okazalo ze szanse u nas małe. zobacze co w poniedzialek powie ginek.juz nie moge sie doczekac wizyty
 
reklama
Do góry