reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Temat na forum 'Ciąża po in vitro, inseminacji' rozpoczęty przez dagamit, 19 Maj 2010.

?

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?

1. Po 1

19,8%
  2. Po 2

8,9%
  3. Po 3

8,9%
  4. Po 4

2,0%
  5. Po 5

3,0%
  6. Po 6

głosów: 0
    0,0%
  7. Po 7

0,0%
  8. Po 8

0,0%
  9. Po większej liczbie.

0,0%
  10. Nie udało się.

59,4%
  1. adunnnia90

adunnnia90 Fanka BB :)

Ja bym do 2 IUI podeszła bo do 1 nie ma sensu bo % udanej pierwszej IUI jest mały. Podejdź do 2 i wtedy zobaczysz przeciez warto spróbować

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

2. zylwia

zylwia Fanka BB :)

Sprobowac niby nie zaszkodzi ale potem chyba najgorsze to rozczarowanie... jeszcze mam troche czasu :)

3. reklama
  4. zylwia

I jak nigdy czekam na ta @ zeby minela I miec juz IUI za soba

5. adunnnia90

Kiedy masz miec pierwsza IUI? Spróbuj
    Rozczarowanie ogromne...bol straszny ale mam nadzieje ze bede miala to niedługo wynagrodzone

6. zylwia

bedzie wypadala ostatni tydzien stycznia ... juz sie nie moge doczkeac zeby miec to za.soba biore jak najwiecej godzin w pracy zeby czas sobie zajac ale I tak czuje jakby stal w miejscu... nigdy mi sie tak nie dluzylo jak teraz ... jakas porazka...

7. adunnnia90

Dokladnie Cie rozumiem ja mam tak samo, po pracy w domu tez sobie rozne zajecia wymyslam dla zabicia czasu...mi teraz te dni do wtorkowego betowania to żółwim tempem ida...

8. zylwia

Ja tez po pracy przychodze I zawsze mam cos do zrobione aby zeby nie usiasc I nie rozmyslac .Trzymam kciuki!!! Tak jak wczesniej napisalas tez mam nadzieje ze to co sie teraz dzieje kiedys bedzie wynagrodzone :) a Tobie moze juz niedlugo czego bardzo Ci zycze :)

9. zuzik85

zuzik85 Fanka BB :)

A ja Wam napiszę tak.
    Są dziewczyny po kilku nieudanych ivf. I jak myślicie, ból jest mniejszy czy większy niż po nieudanej IUI?
    Chodzi mi o to, że ivf to "ostatnia deska ratunku". Więc może lepiej najpierw wykorzystać inne szanse? Albo przynajmniej spróbować?
    Same piszecie, że trzeba podejść co najmniej do dwóch IUI. Więc skąd w Was tyle wątpliwości?

IUI jest jednak tańsze, a nikt nie da Wam 100% gwarancji, że po pierwszym in vitro się uda. To cały czas loteria...

• Lubię to Lubię to x 3
    • Popieram! Popieram! x 2
    • Lista
  10. reklama
  11. azjak

azjak Fanka BB :)

Ja mimo wszystko podeszłabym do 1-2 iui. Znam przypadki że za pierwszym razem się udało. Wszystko zależy od problemu. W tamtych przypadkach np. Dziewczyna miała pco a facet nasienie idealne więc super poszło. Jak nakłada się więcej problemów to wszystko się komplikuje, jednak uważam że jeśli jest czas to trzeba działać, żeby potem nie żałować, że się nie spróbowało. Iui mimo wszystko jest mniej inwazyjne i bezpieczniejsze. Niestety znam też przypadek dziecka po ivi z bardzo ciężką chorobą genetyczną. Cudowne dziecko rodzice je bardzo kochają bo starali się o nie ok 7 lat jednak choroba jest nieuleczalna i wiedzą, że maksymalnie kilka lat będą razem... Nie chcę straszyć i zniechęcać bo sama poważnie myślę o in vitro jednak trzeba przemyśleć wszystkie za i przeciw, a porażki po iui moim zdaniem wzmacniają psychikę. W moim przypadku 3 była znacznie łagodniejsza niż pierwsza bo w głowie już miałam dalszy plan działania. Ale się rozpisałam..

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom

12. katharina203

katharina203 Fanka BB :)

To ze to dziecko jest chore to nie jest wina in vitro...moglo byc tak samo chore po inseminacji lub po naturalnym zajsciu...wina genetyki...

• Popieram! Popieram! x 3
    • Lubię to Lubię to x 1
    • Lista

Poleć forum