reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ja inseminację miałam po 22h od zastrzyku i uważam,ze za wcześnie,bo na następny dzień czułam,że pęcherzyk dopiero pęka... Ale u Ciebie sądzę,że jest okej.... (po 36h), miałaś?
Cześć dziewczyny. Ja miałam 17 h po zastrzyku na pęknięcie i w 12 dc inseminacje. To była pierwsza iui i nie stety nie udana. Mi wydaje się że za wcześnie miałam...
 
Cześć dziewczyny. Ja miałam 17 h po zastrzyku na pęknięcie i w 12 dc inseminacje. To była pierwsza iui i nie stety nie udana. Mi wydaje się że za wcześnie miałam...
Bubu bardzo mi przykro i wiem co czujesz :( ja jestem po trzecim podejściu - 6 dp iui - i w przyszłym tygodniu okaże się czy pierwszy dzień wiosny (kalendarzowej) był dla mnie szczęśliwy :)
 
Cześć dziewczyny. Ja miałam 17 h po zastrzyku na pęknięcie i w 12 dc inseminacje. To była pierwsza iui i nie stety nie udana. Mi wydaje się że za wcześnie miałam...
Cześć dziewczyny. Ja miałam 17 h po zastrzyku na pęknięcie i w 12 dc inseminacje. To była pierwsza iui i nie stety nie udana. Mi wydaje się że za wcześnie miałam...
Mam nadzieję, że teraz ucelujemy w bardziej odpowiedni moment
 
Mi dzis mija 8 dzien po IUI :) czuje sie dobrze ale dalej mysle czy testowac w niedziele ? Teraz mam ciezki grafik codziennie pracuje po 10-12h :(

Cikulinka ja tam wierze ,ze to Twoj czas ;*
 
reklama
Do góry