reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej, mi się nie udało. Zastanawiam się czy podejść do inseminacja jeszcze raz czy już iść w in vitro. Wszystkie wyniki z mężem mamy super. Jedyne co wyszło źle to test Pct czyli tzw. Wrogość śluzu... Te dwie inseminacja miała na cyklu naturalnym, czy spróbować jeszcze jedna z CLo? W poprzednim cyklu urosly mi 2 ładne pęcherzyki i już tak się cieszyłam z mężem ale dziś @ =/ pozdrawiam wszystkie starające się, Angi
Spróbować na cleo lub jakimś innym leku na stymulację. 😍A jak się nie uda wówczas bym poszła w invitro
 
reklama
Spróbować na cleo lub jakimś innym leku na stymulację. 😍A jak się nie uda wówczas bym poszła w invitro
Tak zrobię, zastanawiam się jeszcze nad zmianą kliniki z invicta na gameta ale pewnie w gamecie będzie to samo. $$$ i zero zainteresowania,. Idę w śr na konsultacje do dr. Czecha w gamecie, kto ma jakieś aktualne info? Dużo jest o nim w necie, raz na plus raz na minus... Sama nie wiem co robić a w invicie co chwilę inny lekarz...
 
Tak zrobię, zastanawiam się jeszcze nad zmianą kliniki z invicta na gameta ale pewnie w gamecie będzie to samo. $$$ i zero zainteresowania,. Idę w śr na konsultacje do dr. Czecha w gamecie, kto ma jakieś aktualne info? Dużo jest o nim w necie, raz na plus raz na minus... Sama nie wiem co robić a w invicie co chwilę inny lekarz...
A w jakim mieście leczysz się w Invicta?
 
Tak zrobię, zastanawiam się jeszcze nad zmianą kliniki z invicta na gameta ale pewnie w gamecie będzie to samo. $$$ i zero zainteresowania,. Idę w śr na konsultacje do dr. Czecha w gamecie, kto ma jakieś aktualne info? Dużo jest o nim w necie, raz na plus raz na minus... Sama nie wiem co robić a w invicie co chwilę inny lekarz...
Ja chodziłam do dr Czecha. Zaszłam w ciążę za pierwszym razem,in vitro. Jest to lekarz powściągliwy i raczej stawiajacy na swoim. Na zasadzie jak chcesz miec dziecko masz mnie słuchać i koniec. Ja kiedys cos nie moglam przyjechac czy cos a on do mnie to chce pani byc w ciazy czy nie. Nigdy nic mi nie obiecywal ze napewno sie uda itd.
 
Ja chodziłam do dr Czecha. Zaszłam w ciążę za pierwszym razem,in vitro. Jest to lekarz powściągliwy i raczej stawiajacy na swoim. Na zasadzie jak chcesz miec dziecko masz mnie słuchać i koniec. Ja kiedys cos nie moglam przyjechac czy cos a on do mnie to chce pani byc w ciazy czy nie. Nigdy nic mi nie obiecywal ze napewno sie uda itd.
Dziekie za wiadomość :)
 
To tak samo jak ja;) u jakiego lekarza? Na jakim jesteś etapie?
Ja przeniosłam się teraz do świetnego dr Lewicki, - młody, zaangażowany, przyjmuje bezpośrednio, nie w formie telekonferencji.
Za każdym razem jest ktoś inny, zaczęło się od dr. Sieg, u lewickiego też byłam., nie wiem czy przy inseminacja ma to znaczenie. Czy są jakieś inne leki niż cło albo czy można coś innego wysmylec nic monitoring cyklu i w odpowiednim momencie zabieg...
 
reklama
To się zgadza...jak są zaplanowane iui to skupiają się na monitoringu i tyle..nic poza. Miałam dokładnie te same odczucia. Nie ma co ukrywać, że jak się jest w invicta to oni są ukierunkowani na coś co jest skuteczne...czyli in vitro. Rozpisują program, kasują, zapładniają i następny prosze...
 
Do góry