reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Enni to aż dziwne by było jakby nie było w Tobie smutku. To normalne. Mam nadzieję że teraz jest Ci lepiej?

Agaawa często słyszy się o naturalsach po nieudanym ivf. Jednak przy tak dużej ilości zarodków, przecież dobrych, które w warunkach laboratoryjnych nie przetrwały do 5-tej doby + gdy później kobieta zachodzi naturalnie w ciążę, to daje mi do myślenia co to za klinika, która tak popsuła zarodki? :szok: niestety ale tak pomyślałam... nie wiem czy dobrze, bo może u Ciebie po prostu lepiej rokują te bardziej naturalne pęcholki, niż te mega wystymulowane. Było jak było, liczy się teraz i to że się udało :tak:
 
reklama
Smerfeta dziekuje Ci kochana za mile slowa, starsza pani musi byc elegancka ;) A dzisiaj to nawet Pienkowska sie chowa po wizytach w salonach pieknosci ;) Paznokietki porzadnie skrocone i grzeczny french, wlosy ulozone przez mojego mistrza, stopy wypielegnowane, szkoda tylko, ze halluxow nie da sie usunac bezoperacyjnie ;) Co do fryzury to mam takiego cudotworce, ktory potrafi zrobic cos z niczego. Tydzien pracuje w Elblagu a tydzien w Warszawie a na wizyty trzeba sie umawiam minimum z miesiecznym wyprzedzeniem. A Twoim wygladem bylam pozytywnie zaskoczona, subtelna i delikatka, powinnas przynajmniej zmienic nick ze Smerfety na Smerfetke :)
 
No proszę dziewczyny cisza tu wczoraj była, bo koleżanki w realu wymieniały wiadomości. Zazdroszczę pięknym paniom spotkania.

Pole, Anika jestem i czytam forum codziennie (jedyne moje uzaleznienie), ale tak jakoś weny brak. Ciągle jeszcze w dwupaku, ale nie ukrywam, że coraz ciężej, a stopy wyglądają jak napompowana jednorazowa rękawiczka i lekarz kazał leżeć. Wczoraj byłam na wizycie i Hania waży już 3290 :rofl2:
 
Kasik termin na 08.08, ale lekarz wczoraj powiedział, że w każdej chwili mogę urodzić. Chce tylko doczekać do poniedziałku bo mam umówioną położną i wtedy będę spokojniejsza.
Kasik powodzenia jutro, jest we mnie nadzieja, bo tym razem jakoś inaczej się to u Ciebie uklada.

Mileno
&&&&&&&&&&&& mocno zaciśnięte.
 
Ostatnia edycja:
Enni tak o glutenie czytałam i nawet lekarz mi mówił, ja po sobie widze, ze od razu lepiej sie czuje jak chleba nie tykam:( Natomiast o laktozie akurat nie czytałam ani nie słyszałam.
Magdo zwariowana jakbyś tu była to byśmy sie razem wprosily, a Kasik nawet miała rezerwowy prezencik;) Kiedys myslalam , ze takie spotkania w sumie niepotrzebne, bo obce sobie osoby, ktore łączy tylko jeden temat to tak nie do konca, takie to lepiej do kręgu terapeutycznego...a było miło miło, ze na rożnych etapach jesteśmy, jedna z dzieckiem,dwie w ciazy juz i dwie w ciazy wkrótce. A nie pobiliśmy sie ani nic;)
Ale nie zdradziliśmy największej tajemnicy Kasik!!! Otóż juz wiadomo czemu Ona jeszcze w ciazy nie jest! Ona do dentysty chodziła a nie do ginekologa, ale my Jej wczoraj to uświadomiliśmy:)

Co do rękawic bokserskich do kasku Kiciusia to nie przejdzie...2 tygodnie temu w wiadomościach podawali, ze rodzice organizowali sparingi 8 latków. Pokazywali nagranie tego, wiec jak jeden trzasnął drugiego w glowe to tamten padł jak nieżywy. A tatuś tego drugiego- kończ to szybko, raz dwa go załatwisz i jutro wybierasz rowerek jaki chcesz! Byłam w szoku:(
 
Pole pytałaś awatar. Nie to nie moj kot ale mam identycznego i jest najlepszym kotem na świecie. A coz i ciebie się kryje za datą 24.07? Juz mnie kuszą żebym testowala 21 a się będę bać (7dpt) i odpuszczę :)
Jednego mi brakowało w opisach dziewczyn-Torebek
Kasik36 cudne wyprzedaże w Kazarze. Dobrze pamiętam ty lubisz?
 
reklama
Enni ja brałam DHEA Eljot 25 mg i Konzym q10 naturell suplement diety dużym opakowaniu 60 kapsulek x 30 mg, mężowi tez dawałam DHEA, q10, L-karnityne i Androvit. Wiem na 100 %, ze mężowi pięknie sie jakość plemników poprawiła! bo brał te tabletki jakies pól roku. A badania robił w kwietniu, poprzednie zaś 2 lata temu. I parametry sie pięknie poprawiły.

Smerfeta - tez mi przychodziły do głowy takie myśli o klinice o jakich napisałas. Ale z drugiej strony to jest tak wielka niewiadoma, ze być moze dr miał racje mówiąc, że moze po prostu trzeba trafić na w pełni ukształtowany i dorodny pecherzyk, który przerodzi sie w dziecko. Kto wie?

A ja sie ostatnio czuje ciulowo. Mdli mnie po całych dniach, jestem glodna i nie moge jeść. I jestem taka jakaś .... Slabiutka. Leżałabym po całych dniach.
 
Do góry