reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Mam duphaston i luteinę dopochwową, do tego pregna plus. Jestem spokojna zupełnie inaczej podchodzę do tej iui, wiem że nie zmienię tej drogi i co mnie może czekać. Dziś mam wolne, a jutro wracam do pracy, wolę coś robić bo wtedy nie będę myśleć o becie i o tym czy się udało.
Trzymam kciuki za resztę :*
 
reklama
Witam, ja trochę ostatnio nie miałam czasu ale teraz jestem na zwolnieniu więc nadrabiam zaległości.
Dzisiaj byłam zrobić sobie badania, miałam pierwsze usg ale jeszcze mało było widać, więc lekarz kazał przyjść 28 czerwca.
Nou, Buraq trzymam kciuki :)
 
CZERWIEC

7- Nouvelle- iui
7-Pyreczka-laparoskopia
7- M26 - usg genetyczne
10- Buraq- beta Hcg i wizyta gin
13- Marzen - wizyta u gin
20-Nouvelle- pozytywna beta
28- Lazurytka -usg
29-Anika-wizyta u gin prowadzącego ciążę
Katharina- stymulacja do ivf
Ewik- Hsg

Lumio, Kredko czekamy na WasattachFull759672
Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać
 

Załączniki

  • upload_2016-6-7_16-12-47.png
    upload_2016-6-7_16-12-47.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny
Przepraszam że się nie odzywalam ale czytałam na bieżąco
Ostatnio coś humor i siły mi nie dopisuja .
Dzidziuś cały i zdrowy. Wszystko na swoim miejscu. Pierwsze podejrzenie na chłopczyka. Umówiona jestem do endokrynologa bo wyszła mi nadczynność.
Obiecuję że będzie się częściej odzywać.

Nouvelle bardzo bardzo mocno trzymam kciuki!!!!

Pozdrawiam Was wszystkie
 
Dziewczyny, czasu mam nie za wiele, ale muszę wam napisać. Dzisiaj po ogrodzie mojej mamy przechadzał się...BOCIAN!!!!! Jak żyję na tym świecie 31 lat, tak w mojej okolicy bociana widziałam drugi raz.
A że mnie w tym roku potrzebny nie będzie, zarezerwowałam go dla Was!
Myślcie, co chcecie, ja wierzę w moc bocianów. Jak jeździłam w tamtym roku do kliniki to każdego napotkanego prosiłam o dzidziusia, i co? Mam!!!
A więc wysyłam wam moc mojego dzisiejszego boćka!!! &&&&&&
 
Zuzik mi za miesiąc będzie potrzebny bocian więc go pilnuj:p
U mnie rok temu na dachu trzy boćki spały ale nikogo ze sobą nie przyniosły.
M26 cieszę się że wszystko dobrze :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! Nie wiem czy mnie pamiętacie ale swego czasu dość aktywnie się tu udzielałam. Niestety życie jest ciężkie i na jakiś czas musiałam zniknąć, ale wracam z dobrą nowiną. Po 4 nieudanych IUI (u nas przyczyną problemów jest słaba morfologia nasienia męża tylko 2% prawidłowych plemników) zdecydowaliśmy się na in vitro. Oczywiście na refundacje nie było szans, bo olbrzymie kolejki więc mieliśmy pełno płatne z refundacją leków. Podczas punkcji pobrano mi 11 pęcherzyków z czego udało się 3 puste zamrozić i jeden zarodek ,a jeden przeznaczyliśmy do transferu. Udało się za pierwszym razem! :) Jestem już w 8 tygodniu ciąży, nie mogę nic jeść, jest mi nie dobrze ale kocham ten stan! Serduszko mojego maleństwa już pika i nie ma większego ryzyka poronienia.
Także moje drogie, nie poddawajcie się i walczcie! Warto!

Pozdrawiam Was serdecznie! :*:*:*
 
Cześć dziewczyny! Nie wiem czy mnie pamiętacie ale swego czasu dość aktywnie się tu udzielałam. Niestety życie jest ciężkie i na jakiś czas musiałam zniknąć, ale wracam z dobrą nowiną. Po 4 nieudanych IUI (u nas przyczyną problemów jest słaba morfologia nasienia męża tylko 2% prawidłowych plemników) zdecydowaliśmy się na in vitro. Oczywiście na refundacje nie było szans, bo olbrzymie kolejki więc mieliśmy pełno płatne z refundacją leków. Podczas punkcji pobrano mi 11 pęcherzyków z czego udało się 3 puste zamrozić i jeden zarodek ,a jeden przeznaczyliśmy do transferu. Udało się za pierwszym razem! :) Jestem już w 8 tygodniu ciąży, nie mogę nic jeść, jest mi nie dobrze ale kocham ten stan! Serduszko mojego maleństwa już pika i nie ma większego ryzyka poronienia.
Także moje drogie, nie poddawajcie się i walczcie! Warto!

Pozdrawiam Was serdecznie! :*:*:*
Milo cie poznac...moje gratulacje...dajesz mi nadzieje...ja rowniez zdecydowalam sie po nie udanych iui na in vitro. Oczywiscie niestety platne. Ide dlugim protokolem bo mam pco i narazie sie wyciszam ale naprawde dalas mi nadzieje...
 
reklama
Dior,
No w koncu ;-)
Jasne, ze pamietamy :-) wielokrotnie bylas wywolywana, ale nie dawalas znaku :'(
Super, ze sie udalo :-) zaciskam kciuki za nudne miesiace, az do rozwiazania :-)

Niebajko, Aniko, Magda, Stacy? A co u Was ;-)
Madziu, czy Ty znasz juz plec?

Marzen, M26, Kredeczko, Katharino, Buraq, i reszta :-*
 
Do góry