reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Cześć dziewczyny
Odebrałam wyniki badań- 3dc. Proszę was o podpowiedź czy z takimi wynikami jest sens robić inseminacje? Wizytę u lekarza mam za tydzień, ale mam małe obawy, ponieważ lekarz i tak za bardzo nie zwracał uwagi na moje wyniki. W poprzednich cyklach brałam aromek i ovitrelle, nie wiem czy też troche nie fałszują wyników.
Może któraś z was miała podobną sytuację, chętnie dowiedziałabym się tego od kogoś kto przez to przechodził.
TSH 2,57 (0,27-4,20)
FSH 7,52 (3,5-12,5)
LH 6,5 (2,4-12,6)
estradiol <5 (12,5-166)
prolaktyna 632 (102-496)
wit d 18,1 deficyt
dhea-so4
shbg 38,7 (32,4-128)
Z góry dziękuje za odpowiedź
hej, i jak poszło.
Szukam czegos na forum i przypadkiem trafilam na post. Ja nie jestem lekarze, ale szczerze to ja chyba zastanawiałabym sie na konsultacją z innym lekarzem. -bo jak to ten Twoj prowadzacy nie zwracal uwagi na wyniki?
W kazdym razie daj znac czy doszlo do zabiegu jesli tak to jak poszlo
 
reklama
reklama
Nie mam żadnych innych dolegliwości poza plemieniem. Nie wiem czy czekać do jutra czy może już dziś jechać na sor?
 
Do góry