reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
czesc kochane:
wiec u mnie wydlada to tak
a ja hmmmm co ze mna leze w szpitalu w srode poszlam do gina pokazac mu test i bety zrobilam nastepny test w przychodni i wyszedl pozytywny zrobil mi usg macica czysta ale jajnik prawy wielkosci 5 cm,,,,,,,,,,,,,,jak to zobaczyl to sie wystraszyl i poszedl z tym do specjalisty...a ja czekalam na wyniki kolejnej bety (wynik 9) polozyl mnie wczoraj na oddzial i sobie leze.....dzis beta wynosila 6 wiec spada powoli ale wydaje mi sie ze to od ovitrelle a najlepssze ze w piatek jajniki byly czyste .........no nic niewiem kiedy wyjde narazie ciagle dostaje jakies kroplowki i dupka.........i czekam dowiedzialam sie jeszcze ze mam tylnozgiecie macicy
 
reklama
Ewela serdecznie Cię pozdrawiam. Też mam tyłozgięcie, tym się nie martw ;-) Badali Ci grubość endometrium?

Pełna Ty sobie chyba jaja z tą wypłatą robisz? A inni całość dostali? Mówiłaś, że jeden z szefów jest Twoim kolegą, nie możesz z nim zagadać?
 
Ostatnia edycja:
Ewela życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a wiesz już czy była o ciążą czy nadal Cię badają
Pełna dzięki za pocieche, w takim razie czekam do wtorku
 
Pelna: to jest bezczelność:/
A mi sie zrobiło jakoś tak przykro...myślałam ze ta IUI będzie i bym wtedy na święta testowala...a tak to:-(

Szukam prezentów na święta Eh i nie umiem sie zdecydować na nic konkretnie:/nie mam w tym roku weny...
 
Gnagna na szczescie inni tez dostali polowe, ale wkurzyl mnie tym ze nawet nie zadzwonil i nic nie powiedzial..bezczelnosc, do tego u nas jest tak ze emkowi z grudniowej wyplaty odliczaja kase za uzywanie samochodu sluzbowego, wiec ogolnie nas zalatwili przed swietami, w poniedzialek wysylam emka do mojej pracy z l4 wiec mu powiem ze ma jakos dopiec mojemu szefowi ze mogl chociaz uprzedzic...

Ewela bidulko, w szpitalu wyladowalas, ale moze i lepiej,bedziesz wiedziala co jest grane,bo domysly sa najgorsze
 
Dagna to teraz przed swietami odetchnij troche, wykorzystaj czas bez iui na psychiczny odpoczynek:-)
Mi tez strasznie nie chce sie wymyslac jakie kupic prezenty, Tym bardziej ze Umowilismy sie z rodzina na drobiazgi i ciezko wymyslec co to maja byc za drobiazgi
 
reklama
pełna zasiłek będzie Ci wypłacał pracodawca czy ZUS? generalnie wiesz, brak kasy to ich problem a nie Twój :wściekła/y:

Dagna bidulo. trzymaj się :happy:

ja już kupiłam wszystkie prezenty, muszę tylko jakiś drobiazg dla ojca dokupić. teraz tylko odbieram paczki.
 
Do góry