reklama

JACCUZI - czy można korzystać w ciąży?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez margula, 16 Grudzień 2005.

1. margula

margula Zaciekawiona BB

Mam pytanko czy można korzystać z jaccuzi w ciąży. Wiem że w końcówce ciąży to już nie ale czy na początku w II i II trymestrze? Napiszcie co wiecie?

2. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

Napiszę jak mi się wydaje - wg mnie nie ma jakichś przeciwskazań co do bąbelków, jedynym ryzykiem jest to że w takim jakuzi jest więcej bakterii niż np normalnie w basenie, wiem o tym bo pracowałam kiedyś na basenie (jako ratownik :) ) co prawda bez jakuzi, ale mam znajomych którzy pracują tam gdzie jakuzi jest i takie podobno są doniesienia po badaniach sanepidu. Ale ja nie wiem szczerze mówiąc czy bym sobie odmówiła nawet wiedząc o możliwych bakteriach...ale może wypowie się jeszcze ktoś kto wie o tym coś więcej

3. reklama
  4. margula

margula Zaciekawiona BB

Dziękuję ci Basiu za informację - to już zawsze coś. Cieszy mnie ta informacja bo lubię korzystać z jaccuzi, bo mam wrażenie że ciałko się ujędrnia - a i tak bąbelki lecą na plecy i nogi z tyłu i troszkę z boku brzucha a nie na brzuch centralnie - więc myślę że nie powinno to stanowić zagrożenia dla dzidziusia!

5. la pain

la pain Fanka BB :)

moja położna odradziła mi jaccuzi(takie ogólno dostępne) w ciąży!!!!!tak jak napisała Ci Baśka bakterii w tam jest potwornie dużo!więc o infekcje nie trudno!!!!!a infekcja w ciąży nie jest mile widziana!!!!!

Poleć forum