reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

jajko na twardo czy na miękko??

scales

Aktywna w BB
Miasto
Irlandia,Tullamore
Rozwiązania
0
Hej mamusie:)no więc od 2 tygodni podaję małej jajko ,a robię to tak że biorę misiowy ogródek na przykład marchewka z groszkiem nestle robię to na mleku i dodaję jajko ale tak sobie myślę że może ugotować jej na miękko?

reklama
L

Lyndwyn

Gość
na poczatku podaje sie w jedzonku zagotowane zoltko(raz na tydzien) ...ale na jajko na miekko jest zdecydowanie za wczesnie-bialka nie powinno sie podawac w wieku 7 miesiecy...na jajko przyjdzie czas po skonczeniu roku lub nawet poltora w zaleznosci czy sa alergie w rodzinie

edyta27

O&M
Rozwiązania
0
Moje dziecko rok temu miało salmonellę.
Nie wiadomo od czego, ale pani w sanepidzie powiedział, żeby nie podawać dzieciom jajek na miękko, bo w żółtku może być salmonella właśnie. Tylko te na twardo dzieciom raczej nie smakuja.

ola652

Mamusia Adrianka!
Rozwiązania
0
zdecydowanie na białko jest za wcześnie tak jak wyzej po roku cale jajko, a poki co kochana pol żółtka, co za szybko to nie zdrowo, po co tak obciążać organy malucha a w ogóle ja bym sie bala na miękko podać dziecku tyle sie slysze o wlasnie salmonellach i w ogóle nawet biegunka dla 7 miesięcznego dziecka jest groźna bo bardzo szybko odwadnia organizm, chyba trzeba troch zwolnic jeszcze sie naje jajek i innych prodoktow.

Paula21

Grudzień '07
Miasto
Góra Kalwaria
Rozwiązania
0
Popieram dziewczyny :tak::tak::tak:
Pół żółtka ugotowanego na twardo co drugi dzień :-) a reszta dla mamusi ;-):-D

scales

Aktywna w BB
Miasto
Irlandia,Tullamore
Rozwiązania
0
No właśnie ja jej podaje tak 2 razy na tydzień,albo raz:)czasami daję pół a pół zjadam:)a jak jest malutkie jajeczko to daję całe...dzięki dziewczyny:***

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
benfica Żywienie dzieci - porady 1