reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak i ile śpią Wasze Pociechy?

No właśnie :) nawet pediatra jak mały skończył 4 miesiące zaleciła dawać mu kaszke, aby go na dłużej nasyciła i aby tak bardzo nie przybierał na wadze. Bo jeść to ok kochał :/ mam nadzieję, że te zęby w końcu wyjdą i mały zacznie jeśc jak wcześniej.

A tu niespodzianka po kaszce budzi się i nawet piciem nie dał się oszukać musiałam szykować mleko bo by nie usnoł.
 
reklama
Potwierdzam ze kaszka wcala nie gwarantuje dobrego snu.
Dzisiaj wyprobowalam nowosc Hippa - mleko na noc,zobaczymy jak tam mala sobie pospi.
 
no i wszystko jasne

a po tym nowym hippowskim wynalazku mala spala od 21 do 8 rano:szok:
 
Hmmm do ósmej rano.... jak fajnie ja o której porzy bym Kuby nie połozyła pobudka jest jedna pomiedzy 5 a 6 rano.

Co najdziwniejsze jeszcze w ciąży Kubuś zawsze "mówił tatusiowi dzień dobry" z rana jak ten wstawał do pracy i to było właśnie miedzy 5 a 6 :D
 
reklama
Klavell, pytałaś ostatnio o spanie dzieciaczków. Pisałaś, że Hanifce wrócił dobry sen za dnia. Maciusiowi też, a nawet sypia dłużej. Wczoraj miał 3 długie (jak na niego) drzemki, bo po ok. 1,5 godziny. Za to dziś pobudkę zrobił sobie o 5:wściekła/y:, ale wzięliśmy go do naszego łóżka i jeszcze trochę podrzemał, jak się do niego przytuliłam:-).
 
Do góry